ورزش 3/ فرشيد باقري به احتمال فراوان اولين بازيکني است که در نيم فصل از جمع آبي‌ها جدا خواهد شد.
هافبک وسط استقلال نزديک به دو هفته است در تمرينات تيمش شرکت نمي‌کند و با توجه به وضعيتي که دارد و تيره شدن روابط او با کادرفني احتمالا اولين بازيکني است که در نقل و انتقالات زمستاني از جمع استقلالي‌ها جدا مي‌شود.
روز بعد از مسابقه استقلال و پرسپوليس فرشيد باقري که به نيمکت نشيني اش اعتراض کرده بود، با کادرفني به مشکل خورد و از تمرينات اين تيم کنار گذاشته شد. از آن روز باقري در تمرينات و مسابقات استقلال حضور ندارد و بلاتکليف است.
باقري اگرچه در اختيار باشگاه استقلال قرار گرفته اما بعيد است اين بازيکن ديگر بتواند به تمرينات برگردد. مساله مهم اين است که باقري در تعطيلات نيم فصل با پيشنهادهايي از تيم هاي ليگ برتري ديگر مواجه خواهد شد. از اين رو مسئولان استقلال که مي‌دانند او پيشنهادهايي خواهد داشت، قصد دارند از فروش او درآمدزايي کنند.
استقلالي‌ها قصد دارند تا باقري را تا نيم فصل در جمع خود نگه دارند و بعد با هماهنگي خود اين بازيکن او را به تيمي ديگر بفروشند يا با بازيکنان ديگر معاوضه اش کنند. اتفاقي که به نظر مي‌رسد خود فرشيد باقري هم با توجه به مسائل اخير به آن راضي باشد.
استقلال فردا بازي حساسي با سايپا دارد و با اينکه گفته مي‌شد تکليف باقري با ابي ها بعد از اين مسابقه مشخص شود اما بعيد است تا نيم فصل رقابت هاي ليگ اتفاقي براي اين هافبک وسط رخ بدهد و احتمالا شاهد دوري او از فوتبال و ترکيب استقلال طي هفته هاي آينده هم باشيم.
بايد منتظر ماند و ديد طي روزهاي آينده چه اتفاقاتي را درباره فرشيد باقري شاهد خواهيم بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد