میزان/ پیشکسوت تیم استقلال ابراز امیدواری کرد که شیخ دیاباته به مانند فصل گذشته درخشش خود را داشته باشد.
بهتاش فریبا درباره شرایط تیم فوتبال استقلال برای دیدار فردا (شنبه) مقابل سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه شرایط تیم با شکست تراکتور خیلی خوب است و امیدوارم فردا این روند مقابل سایپا ادامه داشته باشد و بتوانند صدرنشینی را حفظ کنند.
وی افزود: استقلال بعد از دربی نتیجه خوبی مقابل تراکتور کسب کرد، آن هم تیمی که مهره‌های مثل اشکان دژاگه، احسان حاج‌صفی و... را نیمه دوم وارد زمین کرد. گرفتن نتیجه در تبریز مقابل تراکتور کار آسانی نیست اما سیستم تیم استقلال و کم اشتباه بودن مدافعان باعث شد که نتیجه خیلی خوبی رقم بخورد. شیخ دیاباته برای اولین بار پایش به گلزنی باز شد تا نوید بازیکن آماده فصل گذشته را بدهد.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با تمجید از عملکرد آبی‌پوشان مقابل تراکتور ادامه داد: شاید کمتر کسی ریسک می‌کرد با سه مهاجم بازی کند، اما محمود فکری این تصمیم را گرفته بود و نتیجه‌اش دو بار گلزنی دیاباته بود. از نقش ارسلان مطهری هم نباید گذشت که به خوبی با فضاسازی باعث شد تا دیاباته و قایدی صاحب موقعیت شوند.
فریبا در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم کسانی که از فکری انتقاد می‌کردند، دیگر بهانه‌ای نداشته باشند. برخی‌ دوست نداشتند این تیم نتیجه بگیرد و انتقاد‌های زیادی مطرح می‌کردند اما فکری به همراه بازیکنان از این مرحله عبور کردند و کم کم به تیمی تبدیل می‌شوند که هواداران انتظار دارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید