تسنيم/ وکيل عليرضا بيرانوند اعلام کرد که شکايت اين بازيکن از باشگاه پرسپوليس در کميته وضعيت فدراسيون فوتبال در جريان است و ربطي به فيفا ندارد.
مصطفي سليماني وکيل عليرضا بيرانوند در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما درباره شکايت موکل خود از باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: بيرانوند حدود پنج ميليارد از باشگاه پرسپوليس طلب داشت که درخواست آن را به کميته وضعيت فدراسيون فوتبال ارائه کرد تا به آن رسيدگي شود.
وي درباره اينکه شايعه شده است بيرانوند قصد دارد به فيفا نيز شکايت کند، گفت: خير اصلاً اينطور نيست. اين يک موضوع داخلي است و ارتباطي به فيفا ندارد.
وکيل بيرانوند در پاسخ به اين پرسش که آيا تاکنون جلسه‌اي با مديران باشگاه پرسپوليس براي پرداخت مطالبات اين بازيکن داشته است يا خير، تصريح کرد: يکي، دو بار با مديران جديد و قديم باشگاه پرسپوليس جلسه داشتيم اما به نتيجه نرسيديم و به همين دليل ترجيح داده شد تا دريافت طلب بيرانوند را از کميته وضعيت پيگيري کنيم.
سليماني در ادامه يادآور شد: چيز خاصي نيست و اين موضوع فقط مطالبه وجه بازيکن در کميته وضعيت است. ما با باشگاه پرسپوليس بر سر ميزان طلب بيرانوند اختلاف‌نظر داشتيم و به همين دليل به کميته وضعيت مراجعه کرديم تا آنها ميزان طلب اين بازيکن را مشخص کنند.
وي در مورد اينکه جلسه رسيدگي به اين پرونده چه زماني خواهد بود، گفت: فعلاً چيزي به ما اعلام نشده است. پرونده را کميته وضعيت بررسي مي‌کند و آنها تشخيص مي‌دهند که نياز به تشکيل جلسه است يا خير.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد