ورزش 3/ تیم فوتبال گل گهر با پیروزی برابر تراکتور می تواند 18 امتیازی شود و به طور موقت رتبه چهارم جدول را از تراکتور بگیرد، در سوی دیگر شاگردان شجاعی فقط با پیروزی پر گل می توانند رتبه ای بهتر از چهارم به دست بیاورند.
گل‌‎‌گهر پس از پیروزی درخشان برابر شهرخودرو که با هت‌تریک گادوین منشا همراه شد، ابتدا مقابل ذوب آهن به میدان رفت و به تساوی یک بر یک دست یافت. آبی های سیرجانی سپس با استقلال مصاف دادند و در یک بازی پرحادثه با نتیجه 2 بر 1 مقابل این تیم شکست خوردند و درنهایت آخرین بازی این تیم پس از استراحتی 16 روزه در اراک مقابل آلومینیوم برگزار شد و شاگردان امیرقلعه نویی در شرایطی به تساوی بدون گل رضایت داد که کادر فنی آبی پوشان سیرجانی معتقد بود داور یک پنالتی واضح را برای این تیم نگرفته است.
از دست دادن 7 امتیاز در این سه بازی سبب شده تا حالا شاگردان امیرقلعه نویی که پای ثابت رتبه های بالایی جدول رده بندی بودند و چند هفته نیز صدر جدول در اختیار آنها قرار داشت، از 10 بازی 15 امتیاز کسب کرده باشند و در رتبه هشتم قرار گرفته اند.
دیدار برابر تراکتور 16 امتیازی که رتبه چهارم جدول لیگ بیستم را با 11 بازی به خود اختصاص داده، فرصت بسیار خوبی برای شاگردان امیرقلعه نویی در ورزشگاه خانگی به شمار می رود که با کسب امتیازات کامل مسابقه به رتبه چهارم جدول رده بندی صعود کنند. البته در سوی مقابل نیز تراکتور می تواند با کسب سه امتیاز بازی، 19 امتیازی شود ولی باید حداقل با سه گل اختلاف تیم قلعه نویی را در ورزشگاه امام علی سیرجان شکست دهد.
در صورتی که این اتفاق رخ دهد و شاگردان مسعود شجاعی مقابل امیرقلعه نویی نتیجه بازی را واگذار کنند، گل گهر شرایط بسیار خوبی پیدا خواهد کرد و به 4 امتیازی صدر جدول خواهد رسید.
شاگردان امیرقلعه نویی همچنین یک دیدار حساس و 6 امتیازی معوقه برابر پرسپولیس نیز در پیش دارند که نتیجه آن مسابقه نیز تاثیر زیادی در چگونگی رده بندی تیم های بالایی جدول رده بندی خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید