ورزش 3/ ستاره سابق اتلتيکو مادريد پس از فسخ قرارداد با اين باشگاه همچنان بدون تيم است.
ماه پيش باشگاه اتلتيکومادريد اعلام کرد با توافق متقابل قرارداد ديه گو کاستا مهاجم گلزن و باتجربه خود را فسخ کرده و دومين مقطع حضور او در ترکيب اين باشگاه بعد از سه سال به اتمام رسيده است. ديه گو کاستا به علت مشکلات شخصي تمايل به قطع همکاري داشت و اتلتيکومادريد نيز درخواست اين بازيکن را پذيرفت.

ابتدا گفته مي شد کاستا راهي تيمي در ليگ برتر خواهد شد و حتي از وولورهمپتون به عنوان گزينه جدي او نام مي بردند اما اين اتفاق رخ نداد. سپس گمانه زني ها به سمت مارسي رفت و خبر دادند که او در فرانسه براي امضاي قرارداد حضور دارد اما ويلاس بواس سرمربي مارسي به اين شايعات خاتمه داد و گفت که دستمزد کاستا به قدري بالاست که توان جذبش را ندارند.

امروز آاس ادعا کرد که اولين پيشنهاد رسمي به کاستا از ترابزون اسپور ترکيه بوده و اين باشگاه که مجيد حسيني را هم در اختيار دارد، به ستاره جنجالي پيشنهادي سه ساله و به علاوه دستمزد 2.5 ميليون يورويي براي هر سال را پيشنهاد داده که از سوي اين بازيکن رد شده است. کاستا از اتلتيکو سالانه 7 ميليون يورو دستمزد مي گرفت. او سه سال پيش از بشيکتاش ترکيه هم پيشنهاد داشت ولي با ترک چلسي به اتلتيکو بازگشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد