ورزش 3/ پيولي قصد دارد خيلي سريع از ماريو مانژوکيچ در ترکيب ميلان استفاده کند.
ميلان خيلي زود در بازار زمستاني ديت به کار شد و ماريو مانژوکيچ، مهاجم کروات و باتجربه را به خدمت گرفت. روسونري اين هفته در ديداري حساس به مصاف آتالانتا در سري آ خواهد رفت و استفانو پيولي در کنفرانس خبري قبل از اين ديدار مدعي شد ماريو مانژوکيچ مشکلي براي قرار گرفتن در ترکيب تيمش ندارد. در اين فصل  12 پنالتي به سود ميلان اعلام شد، اما پيولي مدعي شد تيمش فقط روي کار خود تمرکز خواهد کرد.

استفانو پيولي گفت: "ماريو مانژوکيچ بلافاصله در شرايط مناسبي قرار گرفت. او قبلا در ايتاليا بازي کرده و داراي ذهنيتي مدرن و اروپايي است. او براي جا افتادن در اين گروه هيچ مشکلي نداشت و در واقع رويکرد بسيار مثبت بود. مانژوکيچ از نظر فيزيکي در شرايط بسيار خوبي قرار دارد، او مدت زيادي است که بازي نکرده، اما آماده، با انگيزه و مصمم است.
دو راه وجود دارد، يا سه تا چهار هفته از مانژوکيچ استفاده نکم تا به شرايط آرماني برسد، يا سريع او را در ترکيب قرار مي دهم تا به ريتم مورد نظر دست يابد. من راه دوم را انتخاب مي کنم، شرايط مانژوکيچ خوب است و فردا نام او در ليست ميلان قرار خواهد داشت.
حضور مانژوکيچ کنار زلاتان ابراهيموويچ در ترکيب؟ من اينگونه فکر مي کنم و معتقدم که اين نيز يک احتمال خواهد بود. البته ماريو به تازگي به ميلان ملحق شده و بايد ريتم خود را پيدا کند، اما اين نيز يک حالت است.
اعلام 12 پنالتي به سود ميلان؟ اين به ما مربوط نمي شود و من براي داوران احترام زيادي قائلم. آنها هميشه در اروپا بهترين هستند و ما روي مواردي که دست خودمان است تمرکز خواهيم کرد. ما امسال بيشترين بازي را انجام داده ايم و اميدواريم اين روند هر سه روز ادامه داشته باشد، زيرا به اندازه کافي بازيکن داريم. ما فقط روي اين موضوع متمرکز شده ايم."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد