ورزش 3/ تيم پيکان احتمالا با ترکيب متفاوتي مقابل فولاد خوزستان در هفته سيزدهم قرار خواهد گرفت.
خودروسازان ليگ برتر در فصل جاري مسابقات ليگ برتر توانسته اند نسبت به فصول گذشته که همواره در کورس سقوط به دسته اول باشند، نتايج خوبي کسب کنند و همين که اين تيم در رده ششم جدول رده‌بندي قرار گرفته نشانگر عملکرد خوب آنها است.
پيکان از ابتداي رقابت هاي ليگ برتر موفق شده بازي هاي خوبي را هم انجام بدهد و در ناکامي هاي اين تيم نقش اشتباهات نفرات بسيار مشهود است. با مرور بازي هايي که پيکان آنها را واگذار کرده، اشتباهات فردي بازيکنان کاملا به چشم آمده است.
خودروسازان روز چهارشنبه نيز مقابل مس رفسنجان درشرايطي بازي را واگذار کردند که بازهم شاهد اشتباهات متعدد در پست دروازه بان و خط دفاعي اين تيم بوديم. به عبارتي پيکان در خانه خودش با بدشانسي مقابل مس رفسنجان نتيجه را واگذار کرد و همين موضوع سبب شده تا مهدي تارتار از برخي شاگردانش دلخور باشد.
اشتباهات تاثيرگذار برخي نفرات و به خصوص دروازه بان خودروسازان مقابل مس رفسنجان سبب شده تا مهدي تارتار سرمربي پيکان تصميم به ايجاد تغييراتي در ترکيب تيمش بگيرد. از طرف ديگر پيکان براي مسابقه با فولاد در هفته سيزدهم ليگ برتر حسين پوراميني و ابراهيم صالحي دو بازيکن تاثيرگذار خود را نيز در اختيار ندارد.
مجموعه اين مسائل احتمالا سبب خواهد شد تا در بازي آينده پيکان شاهد ترکيبي متفاوت از اين تيم باشيم. مهدي تارتار حالا اول بايد براي جايگزيني دو بازيکن بوشهري و محروم تيمش تصميم بگيرد و از طرف ديگر او احتمالا اقدام به نيمکت نشين کردن برخي بازيکنان پراشتباه تيمش خواهد گرفت تا بتواند ضعف هاي موجود را پوشش بدهد.
بايد منتظر ماند و ديد پيکان با ترکيب زير و رو شده مقابل فولاد چگونه آرايش پيدا مي‌کند و چه اتفاقي در انتظار خودروسازان است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد