ورزش 3/ آنتونيو کونته، سرمربي اينتر تمرکز تيمش را ديدار مقابل اودينزه دانست.
اينتر اين هفته ابتدا در سري آ به مصاف اودينزه و در ادامه در رقابت هاي کوپا ايتاليا به مصاف ميلان خواهد رفت. نراتزوري هفته گذشته با ارائه نمايشي درخشان يوونتوس را مغلوب کرد و آنتونيو کونته امروز پيش از ديدار مقابل اودينزه مدعي شد تيمش در بازي برابر يوونتوس مستحق پيروزي بوده است.

آنتونيو کونته گفت: "شما هرگز نبايد در رقابت هاي سري آ و به خصوص مقابل تيمي مانند اودينزه بدون آمادگي به ميدان برويد. حريف تيمي فيزيکي و با هويت مشخص است که ساختار خوبي دارد. ما نبايد اودينزه را دست کم بگيريم و بايد خود را به بهترين شکل ممکن آماده کنيم. در برابر آتالانتا ديديم که آنها مي توانند براي هر تيمي دردسر ايجاد کنند.
در حال حاضر اودينزه تنها اولويت ما است و بايد اراده خود براي کسب پيروزي را نشان دهيم. يک سال و نيم پيش ماجرجويي جديدي را آغاز کرده و از هر نظر پيشرفت کرده ايم، حالا ما با نگرش صحيح وارد ميدان مي شويم. بازي هاي سري آ به شما دو شانس ميدهد، اول قهرماني و دوم کسب سهميه ليگ قهرمانان. سري آ هميشه به همه موارد اولويت دارد.
مقابل يوونتوس نمايش بسيار خوبي ارائه داده و اشتباهات کمي داشتيم. ما از نقاط ضعف آنها نهايت استفاده را برديم. مستحق پيروزي بوديم و البته بار ديگر يوونتوس با وجود غايبان فراوان نمايش خوبي ارائه داد، ما نيز براي کسب پيروزي بايد خيلي خوب بازي مي کرديم. اين پيروزي سه امتياز براي اينتر به ارمغان آورد و ما متوجه شديم مسير درستي قرار داريم. با اين حال مي دانيم که مي توانيم بهتر از اين هم عمل کنيم."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد