مهر/ مهاجم سابق تيم فوتبال استقلال با بيان اينکه ديدار استقلال برابر سايپا حساسيت بالايي دارد، گفت: سايپا يک تيم پرانگيزه است و مي‌خواهد مقابل استقلال به پيروزي برسد.
عبدالعلي چنگيز در گفتگو با خبرنگار ما در مورد ديدار آبي‌پوشان برابر نارنجي‌پوشان سايپا که روز شنبه برگزار خواهد شد، گفت: سايپا قبل از استقلال، به يک برد خوب دست پيدا کرد. بازيکنان اين تيم انگيزه‌هاي زيادي دارند تا بتوانند مقابل استقلال خود را نشان دهند.
وي ادامه داد: اميدوارم بازيکنان استقلال هم برد مقابل تراکتور آنها را مغرور نکرده باشد. سايپا از انگيزه بالايي برخوردار است و اين مي‌تواند براي استقلال دردسرساز شود اما اگر آبي‌پوشان به دنبال کسب سه امتياز و حفظ صدرنشيني هستند، بايد با تمام توان مقابل سايپا به ميدان بروند تا بتوانند اين بازي را با پيروزي به پايان برسانند.
چنگيز در خصوص حواشي زيادي که اين روزها براي سرمربي استقلال در فضاي مجازي به وجود آمده است، گفت: به اعتقاد من، کادر فني و بازيکنان خود را از فضاي مجازي دور کنند. متأسفانه هميشه عده‌اي هستند که به دنبال بر هم زدن آرامش استقلال هستند. حالا که مي‌بينند اين تيم به شرايط خوبي رسيده، نمي‌خواهند اين روند ادامه پيدا کند. بنابراين هواداران، کادر فني و بازيکنان بايد هوشيار باشند و اجازه ندهند افراد معلوم‌الحال به استقلال ضربه بزند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد