فارس/ سرمربي جديد تيم ملي فوتبال کلمبيا به شاگردانش توصيه کرد اگر از شبکه هاي اجتماعي درست استفاده نکنند، اين شبکه ها سلاح مرگ بار براي آنها خواهد بود.
فدراسيون فوتبال کلمبيا (FCF) تاييد کرد  رينالدو روئدا کلمبيايي به عنوان سرمربي جديد تيم ملي فوتبال اين کشور انتخاب شده است.
رينالدو روئدا در اولين نشست خبري خود تاکيد کرد تمام بازيکنان اين تيم بايد مراقب حضور در شبکه هاي اجتمکاعي باشند در غير اين صورت اين اتفاق براي آنها صلاح مرگ بار است. او در اين نشست خبري شبکه هاي اجتماعي را با سلاح هاي کشنده و مرگ بار يکي دانست و عنوان کرد هر بازيکني که به درستي از اين شبکه ها استفاده نکند، خود را دچار دردسر بزرگي کرده است و مسئوليت آن بر عهده خود بازيکن است.
کلمبيا بعد از نتايج ضعيفي که با کارلوس کي روش در انتخابي جام جهاني گرفت، شرايط سختي براي صعود به جام جهاني دارد و به همينخاطر روئدا را به خدمت گرت تا با اين مربي بتواند امتيازات از دست رفته را جبران کنند. پيشتر ارتباط کارلوس کي روش و خامس رودريگس در شبکه هاي اجتماعي به موضوعي داغ بين کاربران تبديل شد که با دخالت چند بازيکن و درگيري در رختکن تيم ملي کلمبيا نيز همراه شده بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد