ورزش 3/ پس از شکست برابر مونشن گلادباخ و عقب افتادن از بايرن مونيخ در کورس قهرماني، بازيکنان و مربي دورتموند معتقدند که اين تيم مدام يک اشتباه را تکرار مي کنند.
دو گل ارلينگ هالند در ديدار برابر مونشن گلادباخ به کار دورتموند نيامد و اين تيم نتيجه بازي را 4-2 واگذار کرد.
مارکو رويس، ستاره دورتموند، که از شکست تيم خود بسيار ناراحت و عصباني بود، اشتباهات اين تيم در خط دفاع را به شدت سرزنش کرد.
چندين حمله فوق العاده از دورتموند و دو گل زيباي ارلينگ هالند پس از باخت برابر مونشن گلادباخ، هيچ شدند و به نظر مي رسد که دورتموند خود مقصر اصلي شکست هايش است.
اوضاع براي دورتموند مي توانست حتي بدتر از اين هم باشد، اگر گل اول مونشن گلادباخ که ثمره دفاع متزلزل دورتموند بود را، VAR رد نمي کرد.
مونشن گلادباخ با برد برابر دورتموند خود را به رده‌ چهارم رساند و دورتموند با 12 امتياز اختلاف با بايرن مونيخ در صدر جدول، در رده پنجم جدول است.
رويس پس از باخت برابر مونشن گلادباخ گفت: "اگر اوضاع را تغيير ندهيم، کارمان خيلي سخت خواهد بود. هميشه همان اشتباهات هميشگي را مرتکب مي شويم. واقعا افتضاح است."
مت هوملس که يکي از باتجربه ترين مدافعان دورتموند است نيز با رويس موافق است. هوملس گفت: "استاندارهاي دفاعي ما براي ما مشکلات بزرگي هستند. نمي توانيم از هيچ چيز ديگري اينطور انتقاد کنيم."
از ابتداي سال 2021 و پس از دو برد پياپي برابر ولفسبورگ و لايپزيش، دورتموند زا سه بازي بعدي خود تنها 1 امتياز کسب کرده است.
ادين ترزيچ، سرمربي موقت دورتموند، پس از باخت ديشب گفت: "تلاشي که ما بايد براي رسيدن به گل مي کرديم، در مقابل تلاشي که گلادباخ نياز داشت، به شدت بيشتر بود!
در سه بازي آخر ما گل هاي خيلي آساني خورده ايم. اين واقعا موجب شرمندگي و بسيار نااميدکننده است که وقتي در حمله اينقدر خوب بازي مي کني و بعد نمي تواني در خط دفاع کار را به سرانجام برساني."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد