آخرين خبر/ ‌همزمان با انتشار اخباري مبني بر تغيير لوگوي تيم اينتر از ماه مارچ، مائورو ايکاردي هم تصميم به انتخاب يک لوگو گرفته. قرار شده لوگوي جديد باشگاه اينتر با تاکيد بر ۲ حرف I و M طراحي شود. حالا هم مائورو ايکاردي که از اين ماجرا باخبر شده تصميم به انتخاب يک لوگوي براي تصوير جديد پروفايل اينستاگرامش گرفته و با آن به اينتري‌ها طعنه زده.
به گزارش فوتبالي، ايکاردي يکي از محبوب‌ترين بازيکنان اينتر بود که در اين تيم به شدت مي‌درخشيد و به بازوبند کاپيتاني نرآتزوري هم رسيد. او اما در اواخر دوران حضورش در شهر ميلان با هواداران اينتر اختلاف پيدا کرد زيرا آن‌ها اعتقاد داشنتد همسرش براي او حاشيه ايجاد مي‌کند و او تمرکز کافي را ندارد. در نهايت اين بازيکن با دلخوري از اينتر جدا شد و آثار اين دلخوري هنوز هم در رفتارش واضح است. حالا او در اقدامي عجيب تصميم به تغيير تصوير پروفايل اينستاگرامش کرده. اول نام کوچک و نام خانوادگي او با حروفي که اينتر مي‌]واهد با آن‌ها لوگو طراحي کند يکي است و ايکاردي با اطلاع از اين مسئله تصويري طعنه آميز را روي پروفال گذاشته.
نکته جالب اينجاست هواداران تصوير اصلي لوگوي ايکاردي را پيدا کرده‌اند که اصلا اين لوگو براي ايکاردي طراحي نشده و او از يک سايت به طور پيش فرض آن را کپي کرده!


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد