ايسنا/ سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران معتقد است تيمش به اشتباهات داوري عادت کرده و گويا برخي از اينکه استقلال در صدر جدول است و بوي قهرماني مي دهد، ناراحتند.
محمود فکري پس از شکست يک بر صفر تيمش مقابل سايپا در ورزشگاه آزادي با اشاره به اينکه تيمش ديدار خوبي را پشت سرگذاشته و مي‌توانسته پيروز شود، اظهار کرد: فشار زيادي پس از دريافت گل به تيم سايپا وارد کرديم اما چون تمرکز لازم را نداشتيم، نتوانستيم به خوبي از موقعيت‌هايي که در محوطه جريمه به دست آورديم، استفاده کنيم.
وي ادامه داد: درحالي که مي‌توانستيم سه امتياز ديدار امروز را به دست آوريم اما روي بد فوتبال به ما رو کرده بود و در نهايت به تيم سايپا که خوب بازي کرد، تبريک مي‌گويم. به هرحال اين ديدار نيز تمام شد و بايد به فکر بازي‌هاي بعدي خود باشيم.
سرمربي تيم فوتبال استقلال در رابطه با داوري، نيز بيان کرد: به مسئله داوري مسابقه عادت کرده‌ايم که هميشه به ضرر ما سوت بخورد و اشتباهات داوري به ضرر ما باشد، نمي‌دانيم اين چه داستاني است. همه با تيم‌هاي ديگر هستند و گويا ناراحتند که استقلال صدر جدول و بوي قهرماني مي‌دهد، اما تيم ما تمام تلاش خود را به کار مي‌گيرد تا روند خود را حفظ و فاصله خود را با ساير تيم‌ها حفظ کند.
فکري در رابطه با برنامه مسابقات ليگ برتر نيز خاطرنشان کرد: نمي‌دانم، به خاطر تيم پرسپوليس برنامه ليگ تغيير کرد اما آن‌ها بازي هايشان را به موقع و شش تا هفت روز يکبار انجام مي‌دهند و تيم ما بايد پنج روز يکبار بازي کند. ما زماني براي انجام کارهاي تاکتيکي نداشتيم و نمي‌دانيم اعتراض خود را به چه کسي اعلام کنيم.
وي در مورد بازگشت هرويه ميليچ به تيم استقلال نيز، گفت: در اين رابطه اطلاعي ندارم.
سرمربي تيم فوتبال استقلال با اشاره به اينکه شايد در ديدار امروز مقابل سايپا حريف خود را دست کم گرفتيم، عنوان کرد: موارد مختلفي در اين عدم نتيجه گيري موثر بود و تک موقعيت سايپا منجر به گل شد و در نهايت با وجود اينکه مي‌توانستيم موقعيت خود را در صدر تثبيت کنيم، بازي را واگذار کرديم.
فکري در مورد نقطه ضعف تيمش، گفت: ما نبايد در مورد نقطه ضعف خود صحبت کنيم، اما در مورد ايرادات فني و ساير مشکلات، مواردي داريم که بايد برطرف شود و بازي به بازي بهتر شويم. در مجموع داراي ضعف هستيم اما اينکه در ديدار مقابل سايپا به ضعف فني باختيم، خير اينگونه نبود و از آن دست بازي‌هايي بود که گره خورد.
وي با تاکيد بر اينکه اتفاقاتي در فوتبال ايران رخ مي‌دهد که به وضوح نشان مي‌دهد، دوست ندارند استقلال صدرنشين جدول و داراي آرامش باشد، گفت: تمام دوستان در تلاش هستند که استقلال را پايين بکشند، اما ما تمام تلاش خود را مي‌کنيم تا با نتيجه گرفتن، جواب اين دوستان را بدهيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد