ورزش 3/ لوکا يوويچ، مهاجم صربستاني فرانکفورت باز هم در ترکيب اين تيم موفق به گلزني شد و بورخا مايورال هم در ترکيب رم درخشيد.
لوکا يوويچ در حدود يک سال و نيم حضور در رختکن رئال مادريد و در 32 بازي تنها دو بار براي اين تيم موفق به گلزني شد. نيمکت نشيني هاي متوالي در نهايت باعث شد چند هفته قبل لوکا يوويچ تصميم به بازگشت به تيم سابق خود را بگيرد و اين تصميم تا اينجا که خيلي به سود اين بازيکن بوده است.

لوکا يوويچ هفته گذشته و در اولين حضور در ترکيب فرانکفورت چند دقيقه بعد از ورود به ميدان دو بار موفق به گلزني شد. اين اتفاق امروز نيز تکرار شد و لوکا يوويچ که در دقيقه 66 وارد زمين شده بود، در دقيقه 75 و با يک ضربه محکم و دقيق از مرکز محوطه به گوشه دروازه آرمينيا بيله فلد، باز هم گلزني کرد.
در واقع لوکا يوويچ در همين مدت کوتاه بازگشت به بوندسليگا تنها در 73 دقيقه از کل دوران حضورش در رئال مادريد بيشتر موفق به گلزني شده است. اين اتفاق در شرايطي رخ داد که کريم بنزما مدتي است افت کرده و رئال مادريد در اين فصل از نظر گلزني چندان موفق ظاهر نشده است.
اما رم نيز در سري آ موفق شد در ديداري دشوار و تماشايي با نتيجه 3-4 اسپتزيا را مغلوب کند. بورخا مايورال، مهاجم سابق رئال مادريد ستاره تيمش در اين مسابقه بود و دو بار دروازه حريف را باز کرد. دو مهاجمي که اخيرا از رئال مادريد جدا شدند اين هفته سه بار موفق به گلزني شده و داغ هواداران اين تيم را تازه کردند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد