آخرین خبر/ بعد از حواشی متعددی که پیرامون فایل‌های تصویری منتسب به مهدی رسول‌پناه، رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درخصوص بازیکنان و سرمربی این تیم ایجاد شده بود، گفته می‌شود وی امروز برای پیگیری مباحث مالی‌اش به باشگاه پرسپولیس رفته بود.
گویا رییس هیئت مدیره پرسپولیس مبلغی حدود چهار تا پنج میلیارد تومان از این باشگاه طلب دارد چراکه در زمان سرپرستی‌اش از حساب شخصی‌اش از یکی از صرافی‌های مورد اعتمادش که از دوستان نزدیکش هم بوده است مطالبات بازیکنان خارجی را پرداخت می‌کرده است و حالا به دنبال دریافت این مبالغ و تسویه حساب با باشگاه است.
از سوی دیگر اینکه گفته می‌شود رسول‌پناه به دنبال استعفا بوده است چنین چیزی صحت نداشته و وی همچنان مصمم به ادامه کار در پرسپولیس است.

درگیری لفظی شکوری با رسول پناه: برو بیرون از ساختمان!

رئیس مستعفی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با معاون اجرایی سرخپوشان درگیری لفظی شدید پیدا کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رسول پناه رئیس مستعفی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس که با پذیرش کناره گیری اش از سوی وزیر ورزش دیگر پستی در این باشگاه ندارد امروز به دفتر کار سابق خود بازگشت تا میزان بدهی و طلب‌هایی که داشته است را از امور مالی دریافت کند.
رسول پناه در آخرین دقایق کاری خود خواهان ارسال فرم اداری به یکی از معاونت‌ها می‌شود که با دخالت ابراهیم شکوری روبرو می‌شود.
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس به رسول پناه اعلام می‌کند با توجه به احکام اعضای جدید هیأت مدیره باشگاه دیگر حق اظهار نظر در امور جاری را ندارد و کار او دخالت در امور جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه محسوب می‌شود.
رفتار شکوری به مذاق سرپرست و رئیس سابق هیأت مدیره باشگاه خوش نیامد تا بین آنها درگیری لفظی رخ داده و شکوری از رسول پناه می‌خواهد تا ساختمان باشگاه را ترک کند.
جنجالی که نزدیک بود به درگیری فیزیکی بیانجامد اما اطرافیان شکوری و رسول پناه مانع آن می‌شوند.
رسول پناه نیز بلافاصله ساختمان باشگاه را ترک می‌کند تا اینگونه به دوران پرحاشیه خود در پرسپولیس پایان دهد.

پایان رسول پناه در پرسپولیس
مجمع عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس جعفر سمیعی (با حفظ سمت) و سید مجید صدری را بعنوان اعضا جدید هیئت مدیره آن باشگاه  انتخاب  کرد.
همچنین مجمع عمومی، ضمن پذیرش استعفای علی رغبتی و مهدی رسولی پناه، از زحمات آنان در مدت عضویت در هیئت مدیره  تشکر کرد.

ترکیب جدید اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس 
بر اساس این خبر بعد از این جعفر سمیعی، سید مجید صدری، محمد فیاض و غلامعلی علیپور  چهار عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خواهند بود.
به گزارش فوتبالی، مهدی رسول پناه رئیس هیات مدیره پرسپولیس و سرپرست سابق این باشگاه بعد از یک دوره پرحاشیه در این پرسپولیس بالاخره از جمع هیات مدیره قرمزها استعفا داد تا جای خود را به سید مجید صدری بدهد.
در چند روز گذشته بحث حضور مصطفی قنبرپور مدیر تیم پرسپولیس و مربی این تیم در دوران برانکو ایوانکوویچ هم مطرح شده بود که فعلا درباره حضور وی تصمیم گیری نشده است و به نظر می رسد هیات مدیره پرسپولیس فعلا با همین چهار نفر کار را ادامه خواهند داد تا عضو پنجم هیات مدیره به صورت رسمی معرفی شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید