ورزش 3/ برخلاف آن‌چه اعلام شده بود و پيش‌بيني مي‌شد شاگردان عبدالله ويسي امروز با پيراهن‌هاي قرمز رنگ خود مقابل شاهين شهرداري بوشهر به ميدان رفتند.
 پس از فوت مهرداد ميناوند پيشکسوت فوتبال ايران که با مالک باشگاه خيبر خرم‌آباد نيز همکاري‌هايي را انجام مي‌داد و در هنگام برگزاري بازي‌هاي خيبر در تهران، در کنار علي کريمي نظاره‌گر مسابقات اين تيم بود، مسعود عبدي مالک باشگاه خيبر خرم‌آباد اعلام کرد که تا پايان نيم‌فصل نخست ليگ يک، اين تيم با پيراهن مشکي به ميدان خواهد رفت.
اتفاقي که در ديدار مقابل هوادار تهران رخ داد اما امروز شاگردان ويسي در بوشهر و در مصاف با شاهين شهرداري، با لباس قرمز خود به ميدان آمدند که سوال برانگيز بود؛ گويا در جلسه هماهنگي پيش از اين بازي از لباس دو تيم رونمايي شده که خيبري‌ها با لباس مشکي و شاهيني‌ها هم لباس سفيد و آستين‌هاي مشکي به ميدان مي‌روند.
اما پيش از شروع مسابقه و در هنگام حضور دو تيم در تونل ورود به زمين، ناظر مسابقه تصميم جلسه هماهنگي را وتو کرده و اعلام داشته که امکان تشخيص بازيکنان وجود ندارد و با دستور او، بازيکنان خيبر به رختکن بازگشته و لباس قرمز خود را به تن کرده‌اند.
با اين‌حال همچنان قرار است شاگردان ويسي تا پايان نيم‌فصل مشکي‌پوش بمانند و در بازي‌هاي آينده نيز اين رسم را به ياد پيشکسوت فقيد فوتبال ايران انجام خواهند داد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد