ايسنا/ سرمربي تيم فوتبال خيبر خرم‌آباد مي‌گويد: وقتي بازيکن در زمين کيفيت لازم را نداشته باشد، فرگوسن هم نمي‌تواند کاري انجام دهد.
عبدالله ويسي پس از شکست خانگي دو بر يک تيمش برابر شهرداري آستارا اظهار کرد: ما بازي را خيلي خوب شروع کرديم و انتظار داشتيم سه امتياز بازي خانگي را بگيريم ولي متأسفانه با بدشانسي نتوانستيم گل بزنيم و روي دو توپ بسيار معمولي که بچه‌ها غيرحرفه‌اي عمل کردند گل خورديم.
وي تأکيد کرد: تيم ما خيلي کار دارد، هرچند از نظر فني بهتر شده‌ايم ولي از لحاظ نتيجه وضعيت بدتر شده‌ و براي خودم هم اين موضوع راضي‌کننده نيست اما قول مي‌دهم تا نيم‌فصل بازيکنان باتجربه و خوبي به تيم اضافه کنيم که شرايط بهتر شود.
ويسي در پاسخ به پرسشي که خيبر از پنج بازي گذشته دو باخت و سه تساوي کسب کرده و علت اين نتايج که موجب ناراحتي هواداران شده چيست؟ گفت: به تماشاگران حق مي‌دهم و انتظار دارند خيبر نتايج بهتري بگيرد و خودم هم ناراضي هستم ولي وقتي بازيکن در زمين کيفيت لازم را نداشته باشد فرگوسن هم نمي‌تواند کاري انجام دهد. مطمئناً در نيم‌فصل ريزيش خيلي زيادي خواهيم داشت.
سرمربي خيبر خرم‌آباد تصريح کرد: علت هفت بازيکن که کنار گذاشتم از لحاظ فني، روحي رواني و مصدوميت بود که مجبور شديم اين کار را انجام دهيم و باز هم اين کار را تکرار مي‌کنم به خاطر حيثيت خودم و اکيپي که پشت سر تيم هستند و هزينه مي‌کنند و مردمي که انتظار دارند با بودن ما در اينجا تيم به ليگ برتر فکر کند.
وي در خصوص اينکه چرا پس از بيشتر بازي‌ها با خبرنگاران مصاحبه نمي‌کند؟ بيان کرد: بعضي وقت‌ها بعد از بازي‌ها ما را درک کنيد و نمي‌توانيم زياد صحبت کنيم و از اين بابت من معذرت مي‌خواهم.
ويسي در پايان تأکيد کرد: بدون شک در نيم‌فصل دوم تيمي مي‌بنديم که لايق هواداران و گروهي باشند که براي خيبر تلاش و هزينه مي‌کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد