آخرین خبر/ کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس، همواره به داشتن پرش هایی بلند و پرواز هایی که در زمین فوتبال به اجرا درآورده است، مشهور بوده. او گل های زیادی از این طریق و با ضربات سر به ثمر رسانده است. رونالدو شب گذشته مقابل کروتونه هم خوش درخشید و دو گل با ضربه سر به ثمر رساند.
به گزارش فوتبالی، کریستیانو رونالدو که با پرواز های خود مقابل کروتونه دو گل با ضربه سر به ثمر رسانده بود و دبل کرده بود، صبح امروز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود و با قراردادن تصویری از پرش بلند خود مقابل کروتونه روی صحنه‌ی گل دوم نوشت:" صبح همگی بخیر" و همچنین از هشتگ های جالبی مثل "خطوط هوایی CR7" و "من این احساس را دوست دارم" استفاده کرد تا به نوعی با پرش بلند خود و گل زیبایی که به کروتونه زده است، پز داده باشد!
کریستیانو رونالدو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال به شمار می‌رود و گل های متفاوت و متنوعی از طرق مختلف به ثمر رسانده است که یکی از جالب توجه ترین روش های او همین پرش های بلند او و ضربات سرش است. رونالدو با دبل مقابل کروتونه از حجم انتقادات علیه خود که به خاطر بازی ضعیفش مقابل پورتو شکل گرفته بود، کاست.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید