طرفداری/ از صبح امروز شایعه های پراکنده ای پیرامون بازگشت حیدر بهاروند به انتخابات فدراسیون فوتبال به گوش می رسید، شایعاتی که انگار چندان هم از واقعیت دور نیست!
حیدر بهاروند که به دلیل پرونده قضایی برهان مبین برای شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال تایید صلاحیت نشد، در تلاش است با بستن این پرونده به انتخابات برگردد.
صبح امروز یکی از رسانه های مجازی از بازگشت احتمالی حیدر بهاروند به انتخابات فدراسیون فوتبال خبر داد و در ادامه یک خبرگزاری هشدار داد این بازگشت غیر قانونی است و می تواند به ابطال انتخابات منجر شود. پیگیری خبرنگار طرفداری مشخص کرد بهاروند در کرج جلسه ای با روسای هیات های سراسر کشور داشته و در نشست کرج با آنها برای حمایت از یک نامزد ریاست توافق کرده و راههای بازگشت خود به انتخابات را مرور کرده است.
جلسه حیدر بهاروند با هیات رییسه فدراسیون
شایعه بازگشت حیدر بهاروند به انتخابات از کجا آب می خورد؟ مطلبی بود که عصر امروز در طرفداری منتشر شد. در این گزارش نوشتیم سرپرست فدراسیون فوتبال قصد بازگشت به رقابت بر سر ریاست را ندارد اما آنچه درباره برنامه های بهاروند می گویند هم دور از حقیقت نیست. حالا خبر می رسد حیدر بهاروند قصد دارد در روز برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال قضیه بازگشت خودش و فریدون اصفهانیان به رقابت انتخاباتی را با مصوبه هیات رییسه مطرح کند. گفته می شود بهاروند هفته گذشته ملاقاتی با اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال داشته و از آنها خواسته روز مجمع این موضوع را مطرح کنند که او و اصفهانیان چون پرونده های قضایی باز خود در دادسرای تهران و زنجان را بسته اند، منع قانونی برای شرکت در بخش انتخاب نایب رییس و انتخاب عضو هیات رییسه را ندارند. اصفهانیان نامزد عضویت در هیات رییسه است و بهاروند هم علاوه بر این که نامزد ریاست بود و صلاحیتش تایید نشد، برای نایب رییسی هم نام نویسی کرده بود. 
تلاش حیدر بهاروند برای بستن پرونده برهان مبین
صد البته طبق اساسنامه ای که هیات رییسه فدراسیون فوتبال برای انتخابات نوشته اند این کار غیر قانونی است و بهاروند و اصفهانیان باید همان 21 روز قبل از انتخابات تایید صلاحیت می شدند. با این همه اصفهانیان در تلاش بود پرونده بازی که در دادسرای زنجان پیرامون امتیاز تیم فوتبال این استان داشت را از طریق قانونی مختومه کند و بهاروند هم تلاش می کرد پرونده نیمه باز شرکت برهان مبین که مربوط به سازمان لیگ است را حل و فصل کند تا روز دهم اسفند ماه، هیات رییسه از مجمع بخواهد این دو به رقابت برگردند.
حتی اگر این کار طبق اساسنامه انتخابات شدنی نباشد که کارشناسان می گویند اصلا شدنی نیست، برنامه بعدی بهاروند این است که پس از بستن پرونده قضایی خود، مجوز بگیرد در صورت پیروزی شهاب عزیزی خادم در انتخابات دهم اسفند، به عنوان سرپرست نایب رییس دوم فدراسیون و سرپرست سازمان لیگ به مجمع معرفی شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید