آخرین خبر/ سرمربی مستعفی تیم فوتبال استقلال با دریافت 65درصد قرارداد خود از این تیم جدا شد.
محمود فکری ساعتی پیش با حضور در باشگاه استقلال جلسه ای را با احمد مددی برگزار کرده و در نهایت سرمربی آبی پوشان اعلام کرد از سمت خود استعفا داده است.

به گزارش فارس، این در حالی است که عنوان شد وی از مربیگری تیم استقلال برکنار شده اما او به صورت توافقی از آبی پوشان جدا شد.سرمربی استقلال در شرایطی که تا فصل آینده با این باشگاه قرار داد داشت حاضر شد تنها تا روزی که در این تیم فعالیت داشته حقوق خود را دریافت و با دریافت 65 درصد قرارداد خود در این فصل، از استقلال جدا شود.
این در حالی است که اگر قرار بود باشگاه استقلال حکم برکناری فکری را صادر می‌کرد باید تا روزی که وی هدایت تیمی را قبول نمی‌کرد تمام رقم قرارداد وی را پرداخت می‌کرد.
به این ترتیب فکری با استعفایی که به صورت کتبی به مددی ارائه کرد دست مدیران این باشگاه را برای مسائل مالی و شکایت احتمالی باز گذاشت.

فکری ۷.۵ میلیارد به استقلال بخشید

به گزارش خبر ورزشی، فکری که با استقلال قرارداد دو ساله داشت حدود ۶۵ درصد از قرارداد امسال خود را دریافت کرد و بقیه قرارداد امسال و کل قرارداد ۶ میلیاردی سال آینده اش را بخشید. در واقع می توان گفت سرمربی سابق استقلال که نتوانست انتظارات هواداران را آن طور که باید و شاید جلب کند چیزی حدود هفت و نیم میلیارد تومان از پول قراردادش را بخشید و رفت. کاری که شاید کمتر کسی حاضر به انجام آن بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید