آخرین خبر/ جواد نکونام و امیر قلعه‌نویی از جمله گزینه های استقلال برای سرمربیگری هستند.

به گزارش فرارو، حیدر افسری سرپرست گل گهر گفت: از باشگاه استقلال با ما تماس گرفتند تا مجوز حضور امیر قلعه‌نویی در استقلال را صادر کنیم. درباره اینکه مجوز حضور قلعه‌نویی در استقلال صادر شود یا خیر، بستگی به نظر رییس هیئت مدیره باشگاه گل‌گهر دارد و او باید تصمیم نهایی را بگیرد.

افسری خاطرنشان کرد: باشگاه گل‌گهر خواهان ادامه همکاری با قلعه‌نویی است و تحت هیچ شرایطی دوست ندارد او از این تیم برود. قلعه‌نویی خودش علاقه دارد به قراردادی که با باشگاه گل‌گهر دارد ادامه دهد و در سیرجان بماند. به طور حتم قلعه‌نویی دوست ندارد در این شرایط بحرانی به استقلال برود و سکان هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.
افسری در پایان گفت: تنها در یک صورت اجازه جدایی قلعه‌نویی را صادر خواهیم کرد و آن این است که مجبور به انجام این کار شویم و هیئت مدیره گل‌گهر را در معذورات قرار دهند.

استقلال به دنبال جواد هم رفت

اما قلعه نویی تنها گزینه استقلال نیست. به گزارش ورزش 3، استقلال با باشگاه فولاد نیز ارتباط برقرار کرده تا برای جذب جواد نکونام اقدام کند. مشخص نیست که سرنوشت نیمکت استقلال چه خواهد شد اما جواد نکونام نیز یکی از گزینه های استقلال است که مددی برای جذب او وارد عمل شده و البته کار سختی برای جلب رضایت فولادی ها دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید