برنا/ بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال گفت: دوست نداشتم همان سرنوشتی که برای منصوریان و مجیدی رقم خورد برای فکری هم تکرار شود اما متاسفانه همین‌طور شد و یکی دیگر از فرزندان استقلال سوخت شد.
بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال از دست فضای مجازی و اتفاقاتی که در گروه‌های مختلف رقم می خورد شاکی است. او باعث و بانی این اتفاقات را تحرکات موجود در فضای مجازی می‌داند:
*نمی‌دانم در فضای مجازی چه خبر است و چرا باشگاه استقلال با حاشیه‌سازان مقابله نمی‌کند. درست است که استقلال از نظر فنی روزهای خوبی نداشت اما دلیل اصلی به هم ریختن اوضاع این تیم حاشیه‌ها هستند. پیش‌بینی می‌کردم که فضای مجازی برای استقلال مشکل‌ساز شود و تیم را به بیراهه ببرد. افرادی در این فضا هستند که برای استقلال تصمیم‌گیری می‌کنند و همین‌ها باعث چند دستگی هواداران استقلال شدند.
*دلم نمی‌خواست خبر جدایی محمود فکری از استقلال را بشنوم چون او سرمایه باشگاه است و عمرش را در این تیم گذرانده اما متاسفانه یکی دیگر از فرزندان استقلال قربانی شد. دوست نداشتم همان سرنوشتی که برای منصوریان و مجیدی رقم خورد برای فکری هم تکرار شود اما متاسفانه همین‌طور شد و یکی دیگر از فرزندان استقلال سوخت شد.
*در شرایطی که هیچ چیز سر جایش نیست صفحات مجازی کار خودشان را کردند و سرمربی تیم سوم جدول به دلیل همین فشارها برکنار شد. البته مدیریت باشگاه هم تحت فشار بود اما متاسفانه حاشیه‌ها و فشارها سرنوشت تلخی را برای فکری رقم زد. همین الان سر انتخاب مربی همین پیج ها کارشان را شروع کرده و مدام نظر می‌دهند و انتقاد می‌کنند. متاسفانه در کل فوتبال ایران تصمیم‌گیری‌ها براساس فضای مجازی است. آرزو می‌کنم هر فردی بیاید موفق شود چون برای ما فقط استقلال مهم است و اینکه بتواند آرامش را ایجاد کند. استقلال امسال تیم پرمهره‌ای است و واقعا پتانسیل قهرمانی دارد.
*قبول دارم کاستی‌هایی در استقلال از نظر فنی وجود داشت و تیم بی‌ثبات بود اما نه فقط از نظر فنی. بستر مناسبی برای موفقیت فکری آماده نشد و نباید همه کاسه کوزه‌ها را سر او بشکنیم. نمی‌دانم در نهایت چه کسی سرمربی می‌شود اما امیدوارم هر کسی می‌آید موفق شود. هر وقت سرمربی انتخاب شد درباره او صحبت می‌کنم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید