تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال خيبر خرم‌آباد تأکيد کرد، تيمش در ديدار مقابل نفت مسجدسليمان در پي کشيدن بازي به ضربات پنالتي بوده است.
عبدالله ويسي پس از برتري تيمش مقابل نفت مسجدسليمان در مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: يک بازي گردن کلفت، باکيفيت بالا و منظم را شاهد بوديم.
وي در ادامه افزود: به هر حال تيم نفت مسجدسليمان تا به اينجاي مسابقات ليگ تيمي گردن کلفت نشان داده است. اين تيم جلوي تيم‌هاي بزرگ را گرفته و حتي پيروز شده است. ما با آگاهي از اين مسئله و شناخت کامل از تيم نفت بازي کرديم.
سرمربي تيم فوتبال خيبر خرم‌آباد خاطر نشان کرد: مي‌دانستيم براي تيم نفت بازي مقابل پرسپوليس مهمتر از ديدار امروز است و به همين خاطر از تعدادي از بازيکنان خود استفاده نکرده بودند. متأثر از اين مسئله ما عملکرد خوبي داشتيم و توانستيم بازي را کنترل کنيم.
ويسي يادآور شد: هر چه بازي به دقايق پاياني نزديک مي‌شد ما به دنبال ادامه بازي در وقت‌هاي اضافه و ضربات پنالتي بوديم، چرا که بازيکنان پنالتي‌زن خوبي داريم و مي‌خواستيم از توانايي آنها استفاده کنيم.
وي براي داريوش يزدي و ديگر عوامل تيم نفت در ادامه مسابقات ليگ برتر آرزوي موفقيت کرد و در پاسخ به اين پرسش که برد در بازي امروز چقدر مي‌تواند در روحيه شاگردانش تأثيرگذار باشد، گفت: وقتي مقابل تيمي سختکوش مثل نفت مسجدسليمان که در خانه سخت مي‌بازد و امتياز از دست مي‌دهد، پيروز مي‌شويد، اين مسئله باعث ارتقاي روحيه بازيکنان، کادر فني، مديران باشگاه و هواداران مي‌شود.
سرمربي تيم فوتبال خيبر خرم‌آباد تصريح کرد: بازيکنان جديد ما کاملاً آماده نبودند، اما با تمام توان بازي کردند و تجربه آنها نشان داد مي‌توانيم يک تيم شکيل داشته باشيم. اميدوارم نيم‌فصل دوم ليگ دسته اول، نيم‌فصل ما باشد.
ويسي در مورد داوري بازي نيز گفت: در مورد داوري در ليگ يک هم حرفي نمي‌زنم و امروز هم حرفي نخواهم زد. اجازه دهيم اين داوران جوان قضاوت کنند. همانطور که يزدي آرام و مظلوم کنار زمين ايستاده بوديم، ما هم سعي کرديم اعتراضي به داوري نداشته باشيم. اميدوارم تيم‌هاي ديگر نيز همين رويه را در پيش بگيرند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد