ايسنا/ تيم بسکتبال شهرداري بندرعباس با پيروزي در بازي دوم مقابل اکسون، انتقام باخت خود در مسابقه اول را گرفت.
امروز (شنبه) ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ در ادامه رقابت‌هاي مرحله پلي‌آف ليگ برتر بسکتبال مردان ايران، تيم شهرداري بندرعباس موفق شد با شکست اکسون، باخت خود در بازي نخست را جبران کرده و حساب کار را يک بر يک به تساوي بکشاند.
در جريان اين بازي شاگردان رضا هنگام‌پور براي جبران شکست مسابقه اول به ميدان آمدند و در همان کوارتر اول نيز ۲۴-۲۰ به برتري رسيدند. در کوارتر دوم اما اين اکسون بود که ۱۶-۲۱ پيروز شد تا در مجموع ۴۰ - ۴۱ برنده نيمه نخست شود.
با آغاز نيمه دوم ولي بندري‌ها عملکرد بهتري نسبت به حريف داشته و ۲۷-۱۵ در کوارتر سوم به پيروزي دست يافتند که‌ حکم برتري آن‌ها در اين ديدار نيز بود. کوارتر چهارم را هم اکسون ۲۱-۲۵ برنده شد، اما نهايتا اين شهرداري بندرعباس بود که ۸۸ - ۸۱ پيروز اين جدال نفسگير شد.
در پايان اين بازي، برايانت دريل گارد تيم شهرداري با کسب ۳۷ امتياز، ۵ ريباند و يک پاس گل، تاثيرگذاري ۳۲ را از خود بر جاي گذاشته و بهترين بازيکن زمين شد.
به اين ترتيب، براي اينکه يکي از اين دو تيم بتوانند جواز حضور در مرحله يک چهارم را کسب کنند، بايد روز ۲۵ اسفند براي سومين بار به مصاف يکديگر بروند. پيروز آن بازي برنده سري شده و به مرحله بعد صعود مي‌کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد