ورزش 3/ در پي ايجاد بحث هايي درباره تغيير اسم باشگاه شهرخودرو در ديدار برابر ذوب آهن رئيس هيئت فوتبال خراسان توضيحاتي ارائه داده است.
ديدار ذوب آهن و شهرخودرو در چارچوب مرحله يک شانزدهم نهايي رقابت هاي جام حذفي در شرايطي برگزار شد که در ليست اين بازي خبري از نام شهرخودرو نبود و پس از چند سال بار ديگر شاهد استفاده از نام "پديده" براي نماينده خراسان بوديم.
احسان اصولي رئيس هيئت فوتبال خراسان رضوي در گفتگو با "ورزش سه" اين موضوع را اينطور توضيح مي دهد:« اصلا تيمي به اسم شهرخودرو وجود ندارد. ما رفتيم و بررسي کرديم و ديديم که تيمي به اسم شهرخودرو وجود ندارد و ثبت نشده است. اين مسئله را مدير کل تربيت بدني استان به ما اعلام کرده است. در سال 1397 (سالي که تغيير نام صورت گرفت) نيز اين اتفاق صورت نگرفت و نام قانوني باشگاه پديده است.»
او سپس در پاسخ به اينکه آيا فرهاد حميداوي وجهي بابت هزينه هاي صورت گرفته در اين چند سال درخواست کرده يا خير، توضيح داد:« ايشان وقتي خودش پديده را گرفت و مي خواست آن را شهرخودرو کند، همين شرايط الان بود و هيچ پولي گرفتن تيم پرداخت نکرد و تيم را گرفت و گفت بدهي ها را صاف مي کند و حالا قرار است تيم از او بازپس گرفته شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد