ورزش 3/ يورگن کلوپ، سرمربي ليورپول، مي گويد اين تيم بايد با پيروزي در مسابقه دوشنبه شب برابر ولورهمپتون ثبات خود را نشان دهد.
ليورپول در هفته هاي اخير هرگز اوضاع خوبي را در ليگ برتر انگليس تجربه نکرده و تا رتبه هشتم جدول پايين آمده است؛ موضوعي که باعث شده حتي کسب سهميه ليگ قهرمانان اروپا براي اين تيم در هاله‌اي از ابهام قرار گيرد.
ليورپول دوشنبه شب در ديداري دشوار و از سري مسابقات هفته بيست و هشتم ليگ برتر انگليس مهمان ولورهمپتون خواهد بود. يورگن کلوپ پيش از اين بازي گفت: "فکر مي کنم وقت آن رسيده که ثبات مان را نشان دهيم؛ از نظر عملکردي که ارائه مي دهيم و البته به لحاظ مسائل دفاعي.
نونو اسپريتو فصل عجيب و در عين حال فوق العاده اي را پشت سر مي گذارد. او براي مدت زماني طولاني خيمنز را از دست داد که بازيکني بدون جايگزين است. قطعاً کار دشواري مقابل آنها خواهيم داشت."
بن ديويس از زمان پيوستن به ليورپول در نقل و انتقالات زمستاني حتي يک دقيقه نيز در ترکيب اين تيم به ميدان نرفته است. يورگن کلوپ در اين‌باره نيز گفت: " بن ديويس بايد با تيم هماهنگ شود و اين کاملا واضح است. بسياري از بازيکنان به ليورپول آمدند که شايد معروف ترين نمونه آن اندي رابرتسون بود که يک نيم‌فصل طول کشيد تا به شرايط عادي برسد. ديويس واقعاً بازيکن خوبي است اما بايد به شرايط بازي در اينجا عادت کند."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد