ورزش 3/ اميدهاي استقلال هر چند امروز موفق به شکست حريف خود شدند ولي کار سختي براي قهرماني دارند.
مسابقه ليگ اميدهاي استان تهران امروز در هفته شانزدهم برگزار شد که تيم استقلال صدرنشين مسابقات در يک بازي پر از کارت زرد و قرمز توانست تيم اسپات الوند را 3 بر يک شکست بدهد و با 36 امتياز صدرنشين اميدهاي تهران باقي بماند. تيم دوم جدول بادران تهران است که به دليل تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال در رده دوم قرار دارد.
در اين بازي پرحاشيه که در ورزشگاه شهيد کشوري تهران برگزار شد 6 بازيکن و 2 مربي اسپات کارت زرد گرفتند و دو بازيکن اين تيم هم با دريافت کارت قرمز از ميدان اخراج شدند. در تيم استقلال نيز 4 بازيکن و يک مربي کارت زرد گرفتند.
بادران ديگر تيم مدعي قهرماني نيز امروز موفق شد با يک گل از سد اميد هوادار بگذرد تا رقابت شانه به شانه دو تيم براي کسب قهرماني ادامه داشته باشد. هم اکنون استقلال و بادران هر دو 36 امتيازي هستند ولي حريف آسان بادراني ها در هفته پاياني، قهرماني آبي پوشان را در خطر قرار داده است.
شاگردان برهاني که هفته گذشت با کسب يک تساوي نيز مي توانستند اميد اول قهرماني باشند به همين تيم بادران باختند و حالا بايد در هفته پاياني در شرايطي به مصاف سايپا رده چهارمي بروند که آنها امروز با نتيجه 7 بر صفر از سد نفت ايرانيان گذشتند
از سوي ديگر بادران بايد در هفته پاياني به مصاف تيم قعر جدولي اتحاد سالار برود که تنها 4 امتياز کسب کرده و امروز نيز با نتيجه 11 بر صفر مغلوب پيکان شد.
با توجه به اينکه استقلال با تفاضل گل +23 در صدر ايستاده و تفاضل گل بادران نيز +15 است، انتظار مي رود نتيجه عجيب و شايد دورقمي در ديدار بادران و اتحاد سالار رخ دهد و شاگردان برهاني بايد با اختلاف گل زياد از سد سايپا عبور کنند که کار سختي به نظر مي رسد.
به هر حال تنها يک هفته از رقابت هاي ليگ برتر اميدهاي تهران باقي مانده و تفاضل گل، تکليف تيم قهرمان را مشخص مي کند. استقلالي ها بايد اميدوار باشند که اتحاد سالار گل هاي کمتري از بادران دريافت کند و خودشان نيز موفق به شکست سايپا بشوند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد