طرفداري/ تيم هاي نفت مسجدسليمان و خيبر خرم آباد ديروز به مصاف هم رفتند و خيبر با پيروزي در اين ديدار به مرحله بعد جام حذفي صعود کرد اما حالا مدارکي منتشر شده که اگر صحت داشته باشد نشان مي دهد خيبر براي اين بازي تخلف کرده است...
يکي از بازيکنان خيبر خرم آباد مدعي شده که اين باشگاه براي فسخ قرارداد بازيکنان قديمي، جعل امضا کرده و اين بازيکنان هيچ توافقي با خيبر نداشته اند، پس در اين صورت اين تيم نبايد از بازيکنان جديد مقابل نفت مسجدسليمان در جام حذفي استفاده مي کرد.
پس از اين که عبدالله ويسي جانشين اميدرضا روانخواه شد اين سرمربي 6 بازيکن خيبر را کنار گذاشت و به جاي اين بازيکنان مهره هاي مورد نظر خودش را به باشگاه معرفي کرد.
عليرضا قاسمي، رامين آقالو، مصطفي عليخاني، ميلاد سوري، علي فراهاني و علي زاهدي شش بازيکني بودند که عبدالله ويسي آن ها را به باشگاه معرفي کرد تا با آن ها قطع همکاري شود. قرار شد در نيم فصل باشگاه با اين نفرات مذاکره کند، تا با آن ها توافق و قراردادشان را فسخ کند و به جاي اين بازيکنان مهره هاي مدنظر عبدالله ويسي را جذب کند.
اما نکته حائز اهميت ماجرا اين است که خيبر ديروز در بازي اي که مقابل نفت مسجد سليمان انجام داد و در ضربات پنالتي برد، از بازيکنان جديدش استفاده کرد و اين اتفاق در حالي رخ داد که عليرضا قاسمي مدعي است با او و ساير بازيکنان کنار گذاشته شده هيچ توافقي صورت نگرفته و امضاي آن ها را براي فسخ قرارداد جعل کردند.

نمونه امضاي علي فراهاني و مقايسه آن با امضاي پاي برگه فسخ


اين بازيکن مدعي است پس از پيگيري هاي لازم از طريق سازمان ليگ، مشخص شد امضاي او و ساير بازيکنان براي فسخ توافقي جعل شده است و اين تيم نبايد از بازيکنان جديدش استفاده مي کرد. يکي از بازيکنان خيبر، عليرضا قاسمي حتي نمونه امضا حقيقثي و جعلي خود را به اشتراک گذاشت و استوري زير را منتشر کرد:


قاسمي مدعي است از طريق مراجع قضايي پيگير موضوع مي شود اما شنيديم يکي از مديران خيبر به دنبال رضايت گرفتن از بازيکنان شاکي است تا بازيکنان هم استوري ها را پاک کرده و اين قضيه را پيگيري نکنند و با آن ها توافق کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد