ورزش 3/ دني کالوو، مدافع الچه مدعي شد رئال مادريد آنها را وادار به عقب نشيني کرده است.
الچه امروز عصر در خانه رئال مادريد در حال رقم زدن يک شگفتي بزرگ و غلبه بر مدافع عنوان قهرماني در لاليگا بود. اما کريم بنزما در دقايق پاياني دو بار دروازه اين تيم را باز کرد تا پيروزي الچه تبديل به شکست شود. دني کالوو، مدافع 26 ساله الچه در پايان بازي اذعان داشت حريف بازيکنان بزرگي در ترکيب داشته و در نهايت موفق به رقم زدن اين بازگشت شده است.

دني کالوو گفت: "در نيمه اول مي دانستيم چگونه بايد دفاع کنيم و در نيمه دوم به سمت دروازه رئال مادريد حمله کرديم، اما مي دانستيم که بازي دشواري داريم. در پايان آنها ما را به سمت عقب سوق دادند و ما بايد جزئيات بازي خود را بهبود ببخشيم. همه چيز معطوف به تمرکز و هيجان اتفاقات مسابقه است، بايد از فرصت هايي که به دست آورده ايم استفاده کنيم، زيرا کسب امتياز در چنين ديدارهايي ضروري است.
در بين نيمه شرايط را تغيير داديم و در ادامه اوضاع خوب پيش رفت. ما احساس راحت و خوبي داشتيم، اما دقايق پاياني رئال مادريد هميشه مبارزه مي کند و آنها موفق به بازگشت شدند. رئال مادريد بازيکنان بزرگي در اختيار داشته و با تعداد نفرات بالا حمله مي کند و ما به ناچار مجبور به عقب نشيني بوديم."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد