آخرين خبر/ پرونده کروات هاي باشگاه پرسپوليس همچنان گريبانگير قرمزها است.
به گزارش فوتبالي، مديران باشگاه پرسپوليس با توجه به مهلت تعيين شده بايد در روزهاي ابتدايي سال 1400 ماليات سنگين قرارداد برانکو ايوانکوويچ را پرداخت کنند.
قرارداد سرمربي سابق پرسپوليس و البته سه دستيارش که با مشکل مالياتي مواجه شده بود و طبق آنچه در قرارداد آنها مشخص شده ماليات همگي اين افراد برعهده باشگاه پرسپوليس است و اگر در آن زمان ماليات قرارداد برانکو برعهده خودش بود و وي به‌دليل عدم پرداختش از حضور در ايران امتناع مي‌کرد، اما اين‌بار اين باشگاه پرسپوليس است که بايد ماليات اين افراد را پرداخت کند و مفاصاحساب مالياتي آنها را از امور مالياتي بگيرد.
طبق قانون براي خارجي‌هاي ليگ برتر ايران ماليات 22 درصدي از کل مبلغ قرارداد آنها لحاظ مي‌شود و اين موضوع نشان مي‌دهد پرسپوليسي‌ها به‌جز مبلغي که به برانکو و همکارانش پرداخت کرده است بايد ماليات 500 هزار دلاري برانکو ايوانکوويچ را که تعهد کرده بود در ايران تسويه کند و بايد به هر ترتيب که شده مفاصاحساب را بگيرند و اين يعني مديران پرسپوليس در کنار پرداخت مطالبات بازيکنان اين تيم که روز گذشته عليه اين باشگاه و اعتراض به عدم دريافت دستمزدهاي خود استوري گذاشته و واکنش نشان دادند، بايد نگران بدهي سنگين مالياتي نيز باشند.
مدتي قبل که طرفين در حال مذاکره بودند، باشگاه از برانکو مهلت خواست و حالا اين مهلت رو به پايان است و باشگاه پرسپوليس بايد در فروردين اين مبلغ را پرداخت کند. بايد ديد باشگاه مي تواند در زمان مقرر اين بدهي 500 هزار دلاري را پرداخت کند يا نه.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد