آخرين خبر/ عقيل کعبي در ديدار جام حذفي با سپاهان از زمين بازي اخراج شد و بعد هم به خاطر رفتارش نسبت به داور در مصاحبه‌هايش عذرخواهي کرد.
به گزارش فوتبالي، عقيل کعبي در مورد ديدار با سپاهان و حذف از جام حذفي گفت:  بازي خوبي بود. چند موقعيت خوب داشتيم و مي‌توانستيم برنده بازي باشيم ولي متاسفانه نشد.
 اين بازيکن در مورد اخراجش اين گونه توضيح مي‌دهد: شما مي‌توانيد اين صحنه را ببينيد واقعاً مستحق کارت زردي که گرفتم نبودم و فکر مي‌کنم دقيقه ۱۱۰ بود که اخراج شدم. اولين باري است که در اين چند سالي که بازي مي کنم اخراج شدم و ميتواند از مربياني که با آنها کار کردم بپرسيد که ساکت ترين بازيکن تيم هايشان بودم.
وي در خصوص صحبت‌هاي محمد ربيعي در موردش و اينکه گفته بود کعبي بازيکن بسيار با اخلاقي است عنوان کرد: آقاي ربيعي هم به اين موضوع اشاره کرده و من در زمين و بيرون از زمين بسيار کم حرف هستم و اگر هم حرفي زدم يا حرکت کردم قصد بدي نداشتم زيرا فشار بازي خيلي زياد بود.
کعبي  در پايان در مورد ديدار با آلومينيوم اراک در رقابت‌هاي ليگ برتر افزود: با آلومينيوم  بازي واقعا سختي داريم. اين تيم بسيار خوب است و بازيکنان با تجربه دارد. آنها بازي هفته قبل شان را بذ نتيجه بدي باختند و قطعا براي  جبران به رفسنجان مي‌آيند. ما هم تيم منسجم و پرتلاش هستيم و بايد در زمين خودمان از شرايط ميزباني استفاده کنيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد