ميزان/ بازيکن تيم گل‌گهر سيرجان گفت: يک هفته مصدوم بودم و سوتفاهم در اين ميان پيش آمد بنابراين اختلافي با امير قلعه‌نويي ندارم.
عليرضا ابراهيمي بازيکن گل‌گهر سيرجان در خصوص پيروزي مقابل مس کرمان در جام حذفي و صعود به دور بعد اظهار داشت: بازي حذفي مقابل تيم‌هاي ليگ يکي هميشه سخت است، چون کمي ناشناخته‌تر هستند و آناليز آن‌ها کمي با اين اوضاع سخت‌تر مي‌شود. البته به جز جام حذفي، اين بازي دربي کرمان هم محسوب مي‌شد و طبيعي بود که دو تيم استرس داشته باشند. بايد به مس کرمان هم تبريک بگويم؛ ۹۰ درصد تيم بومي هستند و بازيکنان جوان زيادي دارند. خدا را شکر در اين بازي برنده شديم و توانستيم به دور بعد صعود کنيم و شرمنده کارگران زحمتکش گل‌گهر نشويم.
وي افزود: فضاي بازي جام حذفي با ليگ فرق مي‌کند. شايد کمي هم مس کرمان را دست کم گرفته بوديم به همين خاطر بازي به وقت‌هاي اضافه کشيد. با اين همه خدا خواست در در دقيقه ۱۱۲ بازي گلزني کنم و باعث صعود تيم شوم. در جام حذفي بايد با جديت پيش برويم تا به هدف‌هاي مورد نظرمان برسيم. بعد اين بازي هم به خاطر اينکه فولاد خوزستان نماينده ايران در آسياست و بحث ملي مطرح است. با کمک امير قلعه نويي اين بازي لغو شد و او هميشه به بحث ملي نگاه ويژه‌اي دارد. قلعه‌نويي هميشه توجه خاصي به فوتبال ملي دارد که در عمل هم ثابت شد.
بازيکن گل‌گهر در خصوص شايعه اختلافش با قلعه‌نويي تاکيد کرد: قلعه‌نويي براي بازيکنان گل‌گهر مثل پدر است و براي همه بازيکنان خيلي زحمت کشيده‌ است. اينکه مي‌گويند به خاطر انتقال به تيم ديگر سرتمرين حاضر نمي‌شدم درست نيست، مصدوم بودم و سوء تفاهم در اين ميان پيش آمد. با اجازه کادرفني در تمرين حاضر نشدم. اختلافي با قلعه‌نويي ندارم؛ البته پيشنهاد انتقال از دو تيم بزرگ ليگ برتر را داشتم. در نهايت هر تصميمي قلعه‌نويي بگيرد همه مي‌دانند به خاطر مصلحت خودمان است و بنده هم به عنوان بازيکن و شاگرد او قبول مي‌کنم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد