خبر ورزشي/ بازي با ماشين سازي براي استقلالي‌ها يک بازي خاص و ويژه است.
فصل گذشته ماشين سازي در حالي در هر دو بازي رفت و برگشت استقلال را شکست داد که ديدار رفت در هفته اول انجام شد و استراماچوني تازه به ايران آمده بود. در بازي برگشت هم خبري از اين مربي ايتاليايي نبود و استقلال بدون سرمربي در تهران مغلوب ماشين سازي شد.
البته آبي‌پوشان امسال در دور رفت ليگ و با مربيگري محمود فکري روي تک گل ديدني ميليچ از روي يک ضربه کاشته بازي را بردند اما حالا فرهاد مجيدي فرصت دارد تا با غلبه بر ماشين سازي در تبريز، هم تيمي را ببرد که پارسال دو بار استقلال را برده بود و حتي استقلال استراماچوني را شکست داد و هم خودش را به صدر جدول نزديک کند. البته پرسپوليس هم اين هفته با نفت مسجد سليمان در تهران بازي دارد اما به هر حال بازي استقلال حداقل روي کاغذ ساده تر است.
ماشين سازي در هفته‌هاي اخير چه با پاشازاده و چه بدون اين مربي به هيچ حريفي نه نگفته و تقريباً در اکثر بازي هاي خود امتياز از دست داده است. با اين حال هيچ حريفي را نبايد دست کم گرفت به خصوص در سرماي تبريز که براي بازيکنان ماشين سازي تحمل آن سرما راحت تر از  استقلالي هاست.
فرهاد مجيدي در دور جديد سرمربيگري خود هر دو بازي ليگ و جام حذفي را برده و حالا مي‌خواهد سال ۱۳۹۹ را هم با پيروزي تمام کند تا خودش و تيمش با روحيه خوب به تعطيلات نوروز بروند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد