ورزش 3/ محمد دانشگر مدافع استقلال پس از ديدار مقابل پيکان، مورد غضب کادرفني استقلال قرار گرفته است.
پس از اتفاقاتي که در ديدار پيکان و استقلال و در برخورد ميان محمد دانشگر و فرشيد اسماعيلي رخ داد، اين مسئله به داخل رختکن هم کشيده شد و در آن‌جا مسائل حاشيه‌اي جديدي رخ داد؛ ظاهراً يکي از اعضاي کادرفني استقلال به دانشگر اعتراض مي‌کند که ممکن بود که با توجه به برخوردي که بين او و اسماعيلي در داخل زمين رخ داده، داور عليه اين دو تصميم بگيرد و آن‌ها را جريمه کند که اين مسئله مي‌توانسته زير فشار رفتن تيم استقلال بشود.
بنابر شنيده‌هاي موثق، دانشگر در آن لحظه پاسخ خاصي به مربي استقلال نداده و سپس و در ساعت پاياني شب، دست به اقدامي عجيب زده که منجر به برخورد انضباطي فرهاد مجيدي با وي شده است؛ درباره اين اتفاق فعلا بهتر است فاش‌گويي لازم اتفاق نيفتد اما در صورت لزوم، نکات قابل ذکري از اين موضوع وجود دارد.
در نهايت به نظر مي‌رسد با توجه به مسائل رخ داده، محمد دانشگر شانس بسيار اندکي براي بازگشت به جمع استقلالي‌ها داشته باشد که اگر اين اتفاق هم بيفتد بايد گفت خودکرده را تدبير نيست.
فرهاد مجيدي که در هر سه دوره حضورش در استقلال به مسائل انضباطي اهميت خاصي داده، اين‌بار هم پاي تصميم خود ايستاده مگر آن‌که وساطتت عجيبي در اين بين اتفاق بيفتد و دانشگر براي بار چندم مورد بخشش مربيان استقلال قرار بگيرد. بازيکني که در بين هواداران محبوبيت خاصي دارد اما بايد نکات ديگري را هم به فوتبال و زندگي حرفه‌اي خود اضافه کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد