ورزش 3/ باتوجه به بازگشت آل کثير و جذب شهريار مغانلو و مهدي ترابي، احسان پهلوان کار بسيار سختي براي حفظ جايگاهش در ترکيب اصلي خواهد داشت.

پهلوان که در ابتداي فصل براي جانشيني مهدي ترابي با سرخ ها قرارداد بست، در ليگ قهرمانان آسيا عملکرد درخشاني داشت اما در ليگ کم ثمر ظاهر شد تا يحيي گل‌محمدي در زمستان خيلي زود به پيشنهاد جذب ترابي، پاسخ مثبت بدهد.
حالا با خريد مهدي ترابي، کار پهلوان براي حضور در ترکيب اصلي بسيار سخت خواهد شد. در همان بازي نخست پس از دريافت کارت بازي، گل محمدي هافبک جديد خود را به احسان پهلوان ترجيح داد تا او پس از يک نيم فصل حضور در ترکيب اصلي بيرون بنشيند و نکته جالب اين که ترابي در بازي نخست موفق شد يک پاس گل بدهد و تا آستانه گلزني و گلسازي بيشتر هم پيش برود.
علاوه بر ترابي، پرسپوليس در اين پست اميد عاليشاه، سيامک نعمتي و وحيد اميري را هم در اختيار دارد و احمد نوراللهي هم نشان داده که مي‌تواند در چهار ضلعي هجومي قرمزها نقش آفريني کند. با اين شرايط و باتوجه به بازگشت عيسي آل کثير، احسان پهلوان کار بسيار سختي براي حضور در ترکيب خواهد داشت و بايد ديد در نيم فصل دوم چند دقيقه بازي خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد