فارس/ سرپرست تيم فوتبال سايپا گفت: تا زماني که با خود قرباني حرف نزنم نمي توانم درباره جدايي اش صحبت کنم.

حسين خوش‌نظر درباره آخرين وضعيت تيم فوتبال سايپا پس از شکست در جام حذفي مقابل نساجي اظهار داشت: به 70 درصد بازيکنان اصلي‌مان مقابل نساجي در جام حذفي استراحت داديم و طبق نظر کادرفني با نفرات جوان و بازيکناني که فرصت کمتري براي بازي به دست آورده بودند در اين مسابقه شرکت کرديم. حق‌مان هم بود در 90 دقيقه برنده شويم زيرا فرصت‌هاي زيادي داشتيم و اگر بازيکنان‌مان از آنها استفاده مي‌کردند در همان 90 دقيقه به پيروزي مي‌رسيديم.
وي افزود: در ضربات پنالتي هم شانس دخيل است. ليونل مسي که 6-5 جايزه بهترين بازيکن جهان را کسب کرده در حساس‌ترين لحظات ديدار با پاريس سن ژرمن پنالتي‌اش را خراب کرد. نمي‌توان زياد به باخت در پنالتي ايراد گرفت. جوان 17،‌18 ساله ما پنالتي‌اش را مقابل نساجي گل کرد و بازيکن  باتجربه سايپا آن را از دست داد. پنالتي 50-50 است و متأسفانه در بازي‌اي که بايد به برتري مي‌رسيديم، در ماراتن پنالتي‌ها شکست خورديم.
سرپرست تيم فوتبال سايپا درباره دليل جدايي پيروز قرباني از اين تيم توضيح داد: اجازه بدهيد تا زماني که با خود قرباني صحبت نکرده‌ام در اين باره حرف خاصي نزنم تنها نکته‌اي که مي‌دانم اين است که آقا پيروز صبح به اتاق مربيان سايپا رفته بود اما پس از آن پيامکي به من داد و گفت از سايپا جدا شدم. البته با توجه به پيگيري‌هايي که داشتم  همه چيز خوب بوده اما دليل اينکه چرا قرباني ناگهان چنين تصميمي گرفته است تا زماني که با وي صحبت نکنم مشخص نخواهد شد و فعلا درباره‌اش صحبت نخواهم کرد.
خوش‌نظر درباره ديدار بعدي سايپا مقابل نساجي گفت: تيم ما وضعيت خوبي دارد. البته مهيار جباري را به دليل محروميت در اختيار نداريم ضمن اينکه برخي بازيکنان هم مثل فريبرز گرامي، طاها شريعتي، اميد دره، اميرحسين حسين‌زاده مصدوم هستند. اين نفرات را به احتمال فراوان در بازي ليگ برتري مقابل نساجي هم در اختيار نداشته باشيم. محسن مسلمان و حسين‌زاده به تازگي به تمرينات بازگشته‌اند و با بهتر شدن وضعيت‌شان در تمرينات شرکت مي‌کنند. 
وي تصريح کرد: مسلمان مشکلي براي بازي با نساجي ندارد اما حسين‌زاده بايد وضعيت بهتري به دست آورد. بايد از بازي با نساجي دست پر برگرديم زيرا اين مسابقه براي ما اهميت بسزايي دارد. همه مصمم هستيم با نتيجه خوب پايان سال را تمام کنيم تا هم دل خانواده بازيکنان شاد بشود و هم تيم وضعيت بهتري در جدول به دست آورد.
سرپرست تيم فوتبال سايپا درباره وضعيت مالي اين تيم توضيح داد: ‌از لحاظ مالي هيچ مشکلي نداريم. بايد از مهرداد سراجي که همه جوره به لحاظ وضعيت مالي شرايط مناسبي را براي باشگاه سايپا به وجود آورده و پرداخت‌هاي به موقعي دارد تشکر کنم. تا پايان سال هم دو پرداختي به حساب بازيکنان خواهيم داشت که احتمال دارد يکي از آنها امروز انجام شود.
خوش‌نظر اضافه کرد: باشگاه سايپا تا کنون به تمام تعهدات خود عمل کرده و از اين لحاظ تيم‌مان در وضعيت خوبي به سر مي‌برد. بايد از زحمات هيأت مديره و مهرداد سراجي تشکر و قدرداني کرد. آنها همه جوره هواي تيم را دارند و تا کنون هم اجازه ندادند خللي در کار تيم سايپا ايجاد شود. حتي براي جذب بازيکن هم دست ما را باز گذاشته و زمينه جذب هر بازيکني خواسته‌ايم فراهم کرده‌اند و به چيزي نه نمي‌گويند.
وي درباره آخرين وضعيت جذب مجتبي لطفي توضيح داد: با باشگاه شاهين بوشهر نامه‌نگاري کرده‌ايم و تعامل خوبي هم با اين باشگاه داريم البته فرزاد جعفري را به طور قطعي از فولاد جذب کرده‌ايم.
سرپرست تيم سايپا درباره اينکه به نظر مي‌رسد در اين هفته از رقابت‌هاي ليگ برتر مأموران مبارزه با دوپينگ از بازيکنان برخي تيم‌ها تست مي‌گيرند گفت:‌از اين امر استقبال کرده و خوشحال مي‌شويم مأموران عزيز ستاد مبارزه با دوپينگ تشريف بياورند و از بازيکنان تست بگيرند. تيم سايپا هيچ مشکلي با اين موضوع ندارد و از رصد شدن تيم‌مان استقبال خواهيم کرد.
خوش‌نظر ادامه داد: طبيعي است اگر نظارت مأموران دوپينگ بيشتر باشد خيال همه تيم‌ها راحت خواهد شد زيرا رصد کردن آنها اطمينان خاطر به وجود مي‌آورد ما هم دوست داريم رصد شويم. بازيکنان ما هم بايد تست بدهند و با فراغ بال سراغ اين موضوع مي رويم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد