طرفداري/ مجتبي جباري امروز به ورزشگاه کارگران رفت تا شايعه همکاري او با نساجي بر سر زبان ها بيفتد
حضور مجتبي جباري همراه ساکت الهامي در زمين تمرين نساجي شايعاتي را پيرامون همکاري اين چهره با نساجي چي ها بر سر زبان ها انداخته است.
 شايعه حضور مجتبي جباري در تيم نساجي به عنوان دستيار ساکت الهامي خبر عجيبي نيست. اولين بار وقتي ساکت الهامي به باشگاه استقلال رفت تا با احمد مددي مذاکره کند، اين خبر به گوش رسيد که مجتبي جباري پذيرفته کنار الهامي روي نيمکت استقلال باشد. چند روز بعد ساکت الهامي سرمربي نساجي شد و باز هم اين خبر به گوش رسيد که الهامي راغب است مجتبي جباري را کنار خودش داشته باشد اما با اعلام اسامي کادرفني جديد نساجي خبري از مجتبي جباري نبود، تا اين که امروز خبر رسيد مجتبي جباري براي ديدن ساکت الهامي به مجموعه ورزشي کارگران رفته است.
اين درحالي است که پيگيري هاي خبرنگار طرفداري حکايت از آن دارد که مجتبي جباري به دعوت الهامي به محل تمرين نساجي رفته و آنها با هم راهي باشگاه شده اند تا با رضا حداديان صحبت کنند. 
ساکت الهامي بعد از تمرين امروز نساجي، بازيکنان تيمش را براي صرف نهار به باشگاه دعوت کرد تا بازيکنان نساجي ميهمان او و مالک باشگاه باشند. جالب اين که ساکت الهامي از مجتبي جباري هم دعوت کرده بود تا در اين ميهماني خصوصي حضور داشته باشد و اين دعوت باعث شد ابتدا شايعاتي در مورد مربيگري مجتبي جباري در اين باشگاه قائمشهري به گوش برسد. اما جباري دعوت الهامي را براي ناهار مشترک نپذيرفت و وقتي بازيکنان مهمان باشگاه بودند، ساکت الهامي و مجتبي جباري به ديدار رضا حداديان رفتند. نتيجه اين مذاکره در مرحله اول مثبت نبود اما گويا در مرحله دوم با وساطت سالکت الهامي، خواسته هاي جباري و داشته هاي نساجي به هم نزديک شد و در ادامه سرمربي نساجي و مجتبي جباري براي شرکت در تست هاي پزشکي راهي ايفمارک شدند.
 مربيان قبل از تقاضاي صدور کارت براي ليگ برتر بايد در تست پزشکي ايفمارک شرکت کنند و همين که جباري در تست ايفمارک همراه الهامي است، نشان مي دهد بايد منتظر خبر عقد قرارداد رسمي مجتبي جباري و باشگاه نساجي باشيم و از همين حالا جباري را همکار ساکت در کادرفني اين تيم ليگ برتري بدانيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد