ورزش 3/ خوان لاپورتا رئيس جديد بارسلونا تصميم خود براي جذب سرخيو آگوئرو را گرفته است.
به نقل از آاس، بارسلونا چيزي تا امضاي قرارداد با سرخيو آگوئرو فاصله ندارد. ستاره آرژانتيني 33 ساله از ژانويه آزاد است تا با هر باشگاهي وارد مذاکره شود و جدايي او از سيتي پس از 10 سال قطعي به نظر مي رسد.
پس از انتخاب خوان لاپورتا به عنوان رئيس جديد بارسلونا او تمام تلاش خود را براي متقاعد کردن ليونل مسي به تمديد قرارداد گذاشته و يکي از مهمترين عوامل در اين راه را جذب سرخيو آگوئرو مي داند. مسي و آگوئرو دوستاني صميمي هستند و بعيد است در صورت انتقال ستاره سيتي به بارسا ليونل مسي تصميم به جدايي در پايان فصل بگيرد.
فردا يا سه شنبه لاپورتا رسما باشگاه را از مدير موقت تحويل خواهد گرفت ولي در روزهاي اخير کار مذاکره با آرتورو کانالس وکيل آگوئرو را شروع کرده و همه چيز خوب پيش مي رود.
لاپورتا در دوره اول رياستش بر بارسلونا هنريک لارسون مسن را جذب کرد که يکي از عوامل قهرماني اروپاي بارسا در 2006 لقب گرفت. رئيس جديد بارسا سن بالاي آگوئرو را مانعي در راه جذبش نمي بيند.
طبق ادعاي آاس، قرارداد آگوئرو با بارسا تا ژوئن 2023 يعني دو ساله است و دستمزد او نيز نسبت به دستمزد فعلي اش در سيتي کمتر خواهد بود. گفته مي شود ليونل مسي نيز در صورت ماندني شدن، قراردادش را تا 2023 تمديد خواهد کرد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد