ورزش 3/ يک پيج آلماني تصويري جالب از علي دايي، اسطوره فوتبال ايران منتشر کرده است.
علي دايي بعد از درخشش در ترکيب تيم هايي چون پرسپوليس، السد قطر و البته تيم ملي ايران در اواسط دهه 70 راهي فوتبال آلمان شده و چند فصل در ترکيب تيم هايي چون آرمينيا بيله فلد، بايرن مونيخ و هرتابرلين به ميدان رفت. علي دايي لحظاتي تاريخي و فراموش نشدني از جمله گلزني در ليگ قهرمانان برابر قدرت هاي نامداري چون چلسي و ميلان را نيز به ثبت رساند.

علي دايي که در کنار کريم باقري راهي فوتبال آلمان شده بود، در آن مقطع هنوز تصميم به اصلاح سبيل خود نگرفته بود و چهره خاصياين دو بازيکن ايراني خصوصا هگام حضور همزمان در بيله فلد مورد توجه بسياري از فوتبالدوستان قرار گرفته بود.
حالا پيج آلماني 11freunde با طراحي جالبي از چهره خاص علي دايي در دوران حضور در بوندسليگا و تيم آرمينيا بيله فلد، سوالي از کاربران خود مطرح کرده است.
در پست اين پيج آمده است: "امروز روز جهاني رياضيات است و ما با توجه به رسالت خود و البته باب شدن دوره هاي آموزش آنلاين، اين سوال را مطرح مي کنيم. به اين عکس از علي دايي نگاه کنيد. ابعاد اين تصوير 52 در 68 ميليمتر است و سبيل علي دايي 11 در 3 ميليمتر تصوير را به خود اختصاص داده است. پس سبيل علي دايي چند درصد از تصوير را گرفته است؟"


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد