ايسنا/ تنها يک بازيکن در رئال مادريد مي تواند در هر پستي که زين الدين زيدان بخواهد بازي کند.
فدريکو والورده يکي از مهره هاي اصلي رئال مادريد به حساب مي آيد. زين الدين زيدان اين موضوع را به خوبي مي داند و بهتر است بگوييم مي داند چگونه از او بهترين استفاده را ببرد.
سرمربي رئال مادريد مقابل سلتاويگو، هافبک اروگوئه اي را کمي جلوتر از پست هميشگي اش قرار داد. والورده در پست جديد خود خوب کار کرد با وجود اين که عادت داشت هميشه به عنوان يک هافبک بازي کند. زيدان از بازيکن رئال مادريد به عنوان وينگر راست بهره برد. 
والورده نشان داد مي تواند در هر پستي که بخواهند بازي کند و از چنين فرصت هايي بهترين استفاده را مي کند. زيدان از اين موضوع خوشحال است نه تنها به خاطر موقعيت هافبک اروگوئه اي بلکه هر کجا که اين بازيکن بازي کند هميشه جواب مي دهد. سرمربي فرانسوي نمي تواند از همه چنين خواسته اي داشته باشد. 
روي فرم بودن فده و عملکردش موجب شد جلوتر از ديگر بازيکناني همچون مارکو آسنسيو و رودريگو قرار بگيرد. سفيدپوشان مي دانند که يک جواهر دارند و اجازه نخواهند داد اين بازيکن مادريد را ترک کند. در چنين شرايطي بايرن مونيخ مي خواهد به هر شکلي شده است با والورده قرارداد امضا کند تا از اين بازيکن با استعداد در ترکيب خود استفاده کند. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد