خبر ورزشي/ پيشکسوت استقلال گفت: وقتي محمود فکري نتايج مدنظر هواداران را نگرفت همه کاسه کوزه‌ها بر سر او خراب شد.
سهراب بختياري‌زاده درباره وضعيت استقلال در سال ۹۹ گفت: براي کسب موفقيت در يک باشگاه بايد همه ارکان تمرکز و حواس خود را روي اين هدف مشترک بگذارند و اگر در يک بخش وظايف به درستي انجام نشود، همه چيز به هم مي‌ريزد. در اين بين طبيعي است که وقتي تيمي موفق نشود همه از سرمربي جواب مي‌خواهند و اوست که بايد پاسخگوي مشکلات پيش آمده باشد. متاسفانه در استقلال سال ۹۹ اين شرايط پيش آمد و وقتي محمود فکري نتايج مدنظر هواداران را نگرفت همه کاسه کوزه ها بر سر او خراب شد.
او در ادامه با اشاره به جدايي فکري از استقلال گفت: فکر مي کنم هواداران روي دلسوزي بيش از حد يا احساسات به خصوص در سال هاي اخير از بين تغيير و ثبات همواره در لحظات حساس و بحراني به تغيير راي داده اند. شفر برود منصوريان بيايد، منصوريان برود فلاني بيايد و اين دور باطل ادامه دارد و سالهاست تغييرات بي نتيجه در استقلال رخ مي دهند. نتيجه اين همه تغيير هم فقط از بين رفتن ثبات در استقلال بوده و جامي نصيب اين تيم نشده است. متاسفانه تغييرات در استقلال تبديل به رويه و فرهنگ شده و دارد اين تيم را نابود مي کند. شايد من نوعي در ابتداي فصل با انتخاب فکري مخالف بودم و نظرم منفي بود و مي گفتم بهتر است ايشان بعد از يکي ۲  فصل ديگر به استقلال بيايد اما بعد که سرمربي استقلال شد از او حمايت کردم و موافق جدايي اش نبودم اما متاسفانه يک سرمايه ديگر استقلال سوخت.
بختياري‌زاده با اشاره به حضور مجيدي در استقلال گفت: مگر مجيدي قبلا سرمربي استقلال نبود؟ مگر نتايج خوبي با اين تيم نگرفت؟ پس چرا به فرهاد اجازه جدايي داده شد تا دوباره بعد از يک نيم فصل به استقلال برگردد؟ من مخالف رفتن فکري بودم که فقط يک نيم فصل به او فرصت داده شد ولي الان هم براي فرهاد آرزوي موفقيت مي کنم و اميدوارم طبق قرارداد ۲ سال و نيمه اي که بسته در استقلال بماند. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد