تسنيم/ دو روز پس از انتخاب عجيب مجتبي خورشيدي به عنوان سرپرست تيم ملي فوتبال ايران،‌ شهاب‌الدين عزيزي خادم از شايسته‌سالاري در اين فدراسيون سخن گفت!
به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، مراسم معارفه عليرضا امامي‌فر، رئيس مرکز ملي فوتبال صبح امروز (چهارشنبه) با حضور شهاب الدين عزيزي خادم، رئيس فدراسيون، ميرشاد ماجدي و طهمورث حيدري (اعضاي هيئت رئيسه)، سعيد قاسمي، معاون و اعضاي حاضر در مرکز ملي فوتبال برگزار شد.
* از صيانت فدراسيون فوتبال دفاع و حمايت خواهيم کرد
در اين مراسم شهاب الدين عزيزي خادم، رئيس فدراسيون فوتبال گفت: عليرغم محدوديت‌ها و مشکلاتي که وجود دارد، در کنار هم فعاليت‌هاي بزرگي را انجام خواهيم داد. نگاه‌مان توسعه محور بوده و با پيشبرد اهداف خود فصل نويني در برنامه ريزي جديد فدراسيون فوتبال، حکمفرما خواهد شد.
وي ادامه داد: اراده ما قوي و مستحکم است و در همين راستا قدم بر خواهيم داشت. فدراسيون فوتبال بستر لازم براي نگاه آکادميک و روند برنامه ريزي ايجاد خواهد کرد. نگاه ما شايسته سالاري بوده و با تغييرات، درصدد آن هستيم که با اجراي برنامه‌هاي خود با نگاه اقتصادي فوتبال و تغييراتي که رخ مي‌دهد، به سمت آکادميک بودن و کارآمد شدن بيش از پيش، پيش رويم. فضاي ما و نگاهمان چيزي است که به آن اعتقاد داريم و تمام سعي ما بر اين است که با عدالت پيش رويم و از صيانت فدراسيون فوتبال دفاع و حمايت خواهيم کرد.
رئيس فدراسيون فوتبال گفت: فوتبال براي ما در بخش توسعه فوتبال و آکادميک بسيار مهم و حائز اهميت است و اميدوارم که شاهد رشد بيش از پيش در اين قسمت باشيم. درب فدراسيون فوتبال به روي همه باز است و براي توسعه با برنامه ريزي پيش خواهيم رفت.
در ادامه سعيد قاسمي، معاون مرکز ملي فوتبال گفت: تمام تلاش من به همراه همکارانم بر اين بوده تا روند رو به رشدي را در اين کمپ داشته باشيم. همگام با سياست‌هاي فدراسيون فوتبال برنامه هاي خود را پيش مي‌بريم و اميدوارم شاهد اتفاقات خوب باشيم.
عليرضا امامي‌فر، رئيس جديد مرکز ملي فوتبال در ادامه اين مراسم گفت: ابتدا از عزيزي خادم به خاطر بينشي که داشته تشکر مي‌کنم. در جلسه‌اي که با ايشان برگزار کردم در خصوص موارد مختلفي به بحث و بررسي پرداخته و متوجه شدم اهداف ايشان دانش بنيان بوده و به علم توجه مي‌شود و به دنبال توسعه و پشبرد فوتبال کشور هستند. بر همين اساس تاخير نکرده و پاسخ مثبت به اين پيشنهاد دادم. چندين سال منتظر چنين ديدگاهي بودم. سعي مي‌کنم با تمام وجودم در اين کار انرژي بگذارم. به کار گروهي اعتقاد دارم و در همين راستا برنامه‌هايم را پيش مي برم.
وي ادامه داد: اينکه نفرات فوتبالي و تحصيل‌کرده در اين دوره و دوره‌هاي قبل حضور دارند باعث خوشحالي است و اميدوارم در کنار يکديگر برنامه‌هاي خود را توسعه داده و خدمتي هر چند کوچک براي فوتبال ايران انجام دهم. نکته‌اي که بسيار حائز اهميت است، اين است که از هر جايي کار کنيم و مسئوليتي که داريم، اگر کار خود را با نيت و صداقت در راه فوتبال پيش ببريم اين چرخه فوتبال به درستي مي‌چرخد و شاهد موفقيت خواهيم بود.
در ادامه ميرشاد ماجدي گفت: امامي‌فر همدوره و همبازي من بوده و باعث افتخار است که فوتبالي‌ها کنار هم هستيم. ايشان فرد فوتبالي است و معضلات و شرايط اماکن ورزشي را بسيار خوب ميداند. بناي مرکز ملي فوتبال به دوش همکاران حاضر در اين مرکز که متعهد و با تجربه هستند، تاکنون پيش رفته و از امامي فر مي‌خواهم با صبر و همت بالا، با تعامل و همکاري و برنامه‌هاي راهبردي پيش رود و در نهايت شاهد حضور تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني باشيم.
 عزيزي‌ خادم در شرايطي از شايسته‌سالاري در فدراسيون فوتبال صحبت کرده که انتخاب مجتبي خورشيدي به عنوان سرپرست تيم ملي انتقادهاي زيادي را در پي داشته و اکثر قريب به اتفاق اهالي فوتبال در 48 ساعتي که از اين موضوع مي‌گذرد، به اين انتخاب اعتراض کرده‌اند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد