خبر ورزشي/ اگر قرار است هر بازيگري به دليل علاقه‌اش به يک رشته ورزشي به تيم ملي دعوت شود، لطفا بازيگران پرآوازه ديگر و علاقه‌مند به ساير رشته‌هاي ورزشي را هم به تيم‌هاي ملي دعوت کنيد!
تنيس در ايران بر خلاف آنچه در دنيا اتفاق مي‌افتد، ورزشي است که زياد تحويل گرفته نمي‌شود. بحث گراني و لاکچري بودن هم نيست و ناکامي تنيس به اين مسائل ارتباطي ندارد.
واقعا قرار نيست هر کشوري سرشار از استعداد در همه رشته‌هاي ورزشي باشد؛ ما در زمينه تنيس اگر هزار زمين خاکي استاندارد هم بسازيم، هرگز نمي‌توانيم واقعه اي مثل رولان گاروس را رقم بزنيم اما در وزنه برداري، جودو، کشتي، واليبال، فوتبال و ... صاحب استعدادهاي شگرفي هستيم.
تنيس البته در کشور ما سال‌هاست که دنبال مي‌شود اما از نظر جهاني و ابعاد مدال آوري، ايران هرگز در اين رشته ورزشي موفق نبوده است. تنيس ايران بنا به دلايل نامشخص کاملا انحصاري است.
به عنوان مثال انوشا شاهقلي سال‌هاي سال در تيم ملي تنيس حضور دارد، بدون اينکه خبري از افتخارآفريني‌هاي او و هم‌تيمي‌هايش به گوش برسد. از رامين رضياني بي خبريم و نمي‌دانيم او الان چه مي‌کند اما ترديد نداريم اين قهرمان سابق تنيس هم اگر کمي‌بدنش آماده باشد، دعوتش به تيم ملي تفاوت چنداني با وضعيت فني شاهقلي ندارد.
شاهقلي قرار است در ديويس کاپ ببازد، مثل تمام اين سال‌هايي که باخت و البته هر بازيکن ديگري هم جاي او بود در تنيس همين اندازه پيشرفت مي‌کرد؛ درهاي تنيس به هر دليلي که فکرش را مي‌کنيد بسته است؛ بنابراين امير جديدي که سطح تنيس او بي‌ترديد فراتر از بازي‌هاي دستگرمي و دورهمي در باشگاه انقلاب نيست نيز به تيم ملي دعوت مي‌شود!
قرار نيست در ديويس اتفاق خارق العاده اي رخ بدهد؛ مي‌خواهيم طبق معمول برويم در اين مسابقات ببازيم؛ حالا چه جديدي بيايد يا نه، چه شاهقلي يکي، دو بازي اش را ببرد يا ببازد انتهاي ماجرا مشخص است.
فدراسيون تنيس هم با اين سورپرايز بي‌مزه‌اش، به همه ما آموخت که براي علاقه مندان هر رشته ورشي، مي‌شود درهاي تيم ملي را به روي آنها باز کرد. از اين پس رضا گلزار که علاقه مند به واليبال است بايد به تيم ملي دعوت شود؛ همه بازيگراني که عشق فوتبال دارند بايد براي صعود به جام جهاني به تيم ملي ايران بروند تا بابت اين همه شاهکار براي خودمان کف مرتبي بزنيم و لذت اين زندگي بي دغدغه را با هم ببريم!


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد