ايسنا/ بزودي پروسه واردات موتورسيکلت هاي ورزشي توسط قهرمانان اين رشته زير نظر حراست وزارت ورزش و ارائه ليست به وزارت صمت انجام خواهد گرفت.
صبح امروز ۱۷ فروردين ماه جلسه اي با حضور مازيار ناظمي رئيس، مسعود رهنما مشاور، خانم سيد مهدي نائب رئيس بانوان، رضا پازند نائب رئيس، محسن خمارلو سرپرست دبيري، محسن مختارزاده خزانه دار فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني با مهدي علي نژاد معاونت قهرماني وزارت ورزش برگزار شد و آخرين مصوبات مربوط به واردات موتورهاي ورزشي، مصوب وزارت ورزش و جوانان سال ۱۳۹۹ به مسئولان و دست‌اندرکاران اعلام و ابلاغ گرديد.
ناظمي تاکيد کرد که اين دستورالعمل مي‌تواند به شفافيت بيشتر و صحت و سلامت و ان‌شاءالله عدالت در اين حوزه کمک هاي بيشتري کند و تمامي کارهاي ما براساس اين دستورالعمل خواهد بود . کميته اي در فدراسيون در ابتدا تشکيل مي شود و بعد از جمع آوري نيازها و درخواست ها و بررسي و کارشناسي اوليه در نهايت به وزارت ورزش و جوانان فرستاده خواهد شد و افراد واجد صلاحيت از طريق وزارت خانه و حراست وزارت ورزش و جوانان به وزارت صمت معرفي مي‌شوند.
در ادامه دکتر علي نژاد ضمن تبريک حلول سال ۱۴۰۰، از اقدامات انجام شده توسط تيم مديريتي جديد فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني قدرداني کرد و خواستار نظارت دقيق تر مديران فدراسيون در برنامه هاي اجرايي شد.
وي با تاکيد بر رعايت پروتکل هاي بهداشتي و گرفتن مجوز از ستاد کرونا در ورزش براي برگزاري مسابقات ليگ ادامه داد: فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني بسرعت بايد خود را احيا کند و برنامه هاي اجتماعي براي مخاطبان خود داشته باشد.
معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه‌اي وزارت ورزش و جوانان افزود: با تغيير شرايط، فعاليت خودروسازان داخلي و خارجي رونق مي گيرد و استفاده از مزيت هاي اقتصادي و تبليغاتي اين شرکتها برنامه مهم شما باشد.
وي در خصوص ساخت ساختمان اداري و آموزشي فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني در ورزشگاه آزادي بيان کرد: اين موضوع را با سرعت بيشتر پيگيري نمائيد تا يک کار ماندگار در فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني انجام شود.
علي نژاد به ميزباني مسابقات بين‌المللي موتورسواري و اتومبيلراني اشاره داشت و افزود: کميته بين الملل فدراسيون در اين بخش مي‌تواند کار بسيار مهمي انجام دهد و با مطالعه و مکاتبه با کشورهاي همسايه با توجه به انجام واکسيناسيون مردم تا اواخر سال جاري مي‌توانيد با يک برنامه ريزي مناسب در بهمن و اسفند امسال ميزبان مسابقات بين المللي در رشته موتورسواري و اتومبيلراني باشيد.
علي نژاد در پايان گفت: با حضور آقاي ناظمي، نمايش بهتر و مطلوب تري از زيبايي ها و هيجان اين رشته در تلويزيون خواهيم داشت و اين موضوع زمينه ساز حضور حاميان مالي خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد