ايلنا/ ترنت الکساندر آرنولد و نبي کيتا دو بازيکن ليورپول پس از شکست اين تيم مقابل رئال مادريد با نتيجه سه بر يک، با توهين هاي نژاد پرستانه مواجه شدند.
به گزارش فوتبالي، هر دو بازيکن قرباني توهين هاي نژادپرستانه در اينستاگرام بودند. هر دو بازيکن با حملاتي با شکلک ميمون در شبکه هاي اجتماعي خودشان و باشگاه ليورپول مواجه شدند که مشخص نيست که اين حملات از جانب هواداران تيم رقيب بوده است يا هواداران خود ليورپول که از نمايش نااميدکننده هر دو بازيکن در بازي رفت يک چهارم نهايي چمپيونزليگ مقابل رئال مادريد دلخور بودند.
سخنگوي ليورپول گفت که اين باشگاه در حال تحقيقات براي پيدا کردن افراد خاطي است که به توهين نژادي روي آورده اند. وي اظهار داشت:" اين رفتار کاملا غيرقابل قبول است و بايد متوقف شود. ليورپول هر گونه بي اخلاقي را محکوم مي کند و روي اين مسئله کار مي کنيم."
توهين نژادي به بازيکنان فوتبال در شبکه هاي اجتماعي به اتفاق معمول در بريتانيا تبديل شده است و برخي شخصيت هاي مشهور در شبکه هاي اجتماعي نيز به آن واکنش نشان داده اند، به طور مثال تيري آنري تا زمان حل اين مشکل تصميم گرفته است که صفحات خود در شبکه هاي اجتماعي مختلف را ببندد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد