آخرين خبر/ آيا سرپرست جديد تيم ملي قيد همکاري با فدراسيون فوتبال را خواهد زد؟
به گزارش فوتبالي، انتخاب مجتبي خورشيدي به عنوان سرپرست تيم ملي شوک بزرگ شهاب الدين عزيزي خادم به اهالي فوتبال بود.
 انتصابي که گويا اعضاي هيات رئيسه فدراسيون فوتبال در جريان آن نبودند و هنوز معلوم نيست به چه دليل، سرمربي سابق ماشين‌سازي به عنوان سرپرست تيم ملي انتخاب شده است.
در شرايطي که خورشيدي در مصاحبه‌هايش، اين انتخاب را موجه دانسته و از طرف ديگر، رئيس فدراسيون فوتبال در صحبتهاي امروزش روي نگاه شايسته سالاري مجموعه‌اش تاکيد کرده، منتهي با گذشت چند روز از انتخاب خورشيدي، هنوز اهالي فوتبال نتوانسته‌اند با اين انتخاب کنار بيايند و هجمه ها افزايش پيدا کرده و براي همه جاي سوال است که رئيس جديد فدراسيون فوتبال به چه دليل سراغ خورشيدي رفته است؟
گويا بازتاب انتخاب خورشيدي در بين اهالي فوتبال باعث شده تا برخي خبرها حاکي از عقب نشيني فدراسيون از انتصابي که کرده و حتي عقب نشيني و استعفاي خود خورشيدي مطرح شود. شنيده‌ها حاکي از آن است که اين احتمال وجود دارد که طي روزهاي آينده، خورشيدي از سمتش استعفا دهد تا فرد ديگري به عنوان سرپرست تيم ملي در روزهاي آينده انتخاب شود. البته که تصميم گيري نهايي در اين زمينه به عهده رئيس فدراسيون فوتبال است.
به اين نکته هم اشاره کنيم که خبرنگار فوتبالي با مجتبي خورشيدي تماس گرفت تا نظر او درباره استعفاي احتمالي‌اش جويا شود که تلفن همراه سرپرست جديد تيم ملي در دسترس نبود. اتفاقي که با توجه به خبرسازي خورشيدي در طي روزهاي گذشته، قابل پيش‌بيني به نظر مي‌رسيد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد