فارس/ باشگاه نساجي در آستانه ديدار با پرسپوليس در اطلاعيه‌اي نوشت: اگر بعد از بازي مشکلي بابت ويروس کرونا متوجه باشگاه پرسپوليس شود، هيچ مسئوليتي بر عهده مديريت و کادر پزشکي باشگاه نساجي نيست.
 به نقل از روابط عمومي باشگاه نساجي مازندران، احتمالاً اهالي فوتبال ايران از وضعيت ويژه کرونايي در کشور و همچنين مسائل به‌وجود آمده براي تيم فوتبال نساجي مازندران مطلع هستند که بلافاصله و طبق پروتکل‌هاي بهداشتي و دستورالعمل‌هاي ستاد مبارزه با کرونا، بازيکنان مبتلا به ويروس کرونا را از تيم جدا کرده و قرنطينه شدند تا خطري نماينده فوتبال در ليگ قهرمانان آسيا را تهديد نکند و بازيکنان پرسپوليس با سلامتي کامل به کشور هند اعزام شوند.
لازم به ذکر است از همه بازيکنان نيز تست دوم و سوم گرفته شد تا احتمال بروز مشکل به حداقل برسد.
اگرچه طبق نظر کارشناسان و متخصصان اين بازي بايد لغو مي‌شد اما سازمان محترم ليگ و ستاد ملي مبارزه با کرونا در ورزش تاکيد به انجام اين بازي در چنين شرايط ويژه‌اي دارد و ما، در باشگاه نساجي مثل هميشه به قانون احترام مي‌گذاريم و براي انجام بازي به تهران آمديم.
با توجه به اقدامات انجام‌شده از سوي باشگاه نساجي، اگر بعد از بازي مشکلي بابت ويروس کرونا متوجه باشگاه پرسپوليس شود، هيچ مسئوليتي بر عهده مديريت و کادر پزشکي باشگاه نساجي نيست و تيم نساجي تمامي تدابير لازم را انجام داده و با توجه به برنامه‌ريزي سازمان محترم ليگ، به ميدان مي‌رويم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد