ورزش 3/ مدافع ايراني ام‌صلال در لحظات پاياني ديدار با السيليه يک نجات دروازه داشت و منجر به برتري تيمش شد.
 ام‌صلال قطر در حالي امشب با بهره‌مندي از روزبه چشمي در ترکيب خود موفق به کسب پيروزي ارزشمند يک بر صفر برابر السيليه شد که درخشش مدافع ايراني اين تيم، موجب شد تا بقاي آنها در ليگ ستارگان قطعي شود.
السيليه که هفته قبل با گل رامين رضاييان به برتري رسيده بود، امشب هم با استفاده از ارسال‌هاي خطرناک او و همچنين حرکات و ضربات خطرناک تياگو و مهند علي براي گلزني مقابل ام‌صلال تلاش مي‌کرد که بازي منسجم در خط دفاعي آنها ازجمله عملکرد درخشان روزبه چشمي اجازه نداد ياران رضاييان به گل برسند.
در دقيقه ۷ اين مسابقه نزديک بود السيليه روي ارسال رامين رضاييان که با دفع اشتباه ان‌ديايه همراه بود، با پاس عبدالقادر الياس و ضربه زميني مهند علي به گل برسد که شوت زميني اين ستاره عراقي را روزبه چشمي از روي خط دروازه برگشت داد و با اين دفع توپ اميدهاي تيمش در اين بازي را زنده نگه داشت.
در ادامه مسابقه نيز ياران رضاييان حملات زيادي روي دروازه ام‌صلال به وجود آوردند تا گل خورده را جبران کنند که فرصت‌هاي آنها يکي پس از ديگري هدر رفت و چشمي نيز با دفع توپ‌هاي خود در نبردهاي هوايي و زميني مانع از رسيدن السيليه به گل شد.
اما صحنه مهم ديگر اين مسابقه در دقيقه ۸۹ اتفاق افتاد؛ جايي که السيليه باز هم در آستانه گلزني قرار داشت، اما پس از آنکه دفع توپ روزبه چشمي به تيرک دروازه اصابت کرد و به مهند علي رسيد، اين ستاره عراقي مي‌توانست اشتباه خود در ابتداي بازي را جبران کند و گل تساوي را بزند که باز هم مدافع ايراني ام‌صلال مقابل او ايستادگي کرد.
شوت مهند علي در اين صحنه را چشمي از روي خط دروازه برگشت داد و در ريباند هم ضربه اين ملي‌پوش عراقي با ايستادگي روزبه مقابل توپ دفع شد تا دروازه ام‌صلال بسته بماند و اين تيم به برتري يک بر صفر برسد.پيروزي ام‌صلال در اين مسابقه منجر به بقاي اين تيم در ليگ ستارگان قطر در فاصله يک هفته به پايان بازي‌ها شد و کاري کرد تا تيم رده يازدهمي الخور که هدايت آن را وينفرد شفر، سرمربي سابق استقلال و روزبه چشمي برعهده دارد، به مرحله پلي‌آف برود و تبديل به گزينه جدي سقوط شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد