ورزش 3/ کيليان ام‌باپه ابراز اميدواري کرد تيمش در ديدار برگشت نيز با همين رويکرد وارد ميدان شود.
پاريسن ژرمن امشب در خانه بايرن مونيخ دست به کار بزرگي زده و با درخشش کيليان امباپه و دبل اين بازيکن موفق به کسب پيروزي 2-3 شد. کيليان امباپه، ستاره فرانسوي و جوان در پايان اين ديدار مدعي شد در ليگ قهرمانان بايد با تيم هاي بزرگ بازي کرد و او علاقمند به حضور در چنين مسابقاتي است.کيليان امباپه گفت: "اين نتيجه را بيش از هر چيز مديون تلاش جمعي و تيمي هستيم. ما در اين ديدار خيلي اذيت شديم، اما حالا با لبخند به پاريس بازمي گرديم. از فردا روي بازي روز شنبه مقابل استراسبورگ متمرکز خواهيم شد و با همين ميل و عزم امروز در بازي برگشت در سه شنبه آينده در ميدان حاضر خواهيم شد. همانطور که بعد از بازي مقابل بارسلونا گفتم،
من علاقه زيادي به چنين ديدارهايي دارم. البته هميشه همه چيز مطابق ميل من نبوده، اما قرار نيست خودم را پنهان کنم و دوست دارم با قدرت در چنين بازي هايي حضور يابم. اين يک بازي دشوار در برابر بهترين تيم فعلي اروپا بود.
من عاشق بازي کردن مقابل بهترين بازيکنان جهان هستم و مانوئل نوير يکي از بهترين دروازه بانان تاريخ است. هيچ فشاري احساس نمي کردم. در فينال موفق به گلزني مقابل او نشدم، اما اميدوارم بتوانم اين کار را دوباره در بازي برگشت انجام دهم.

سرمربي از من خواست جلوي پاسکاري بايرن را گرفته و در بن خطوط آنها جاي بگيرم، همچنين قرار بر اين باشد کاري کنم بازيکنان حريف مجبور به دوندگي شوند که من با اين چالش خودم را تطبيق داده و عملکرد خوبي داشتم. بايد در بازي برگشت هم با همين اعتماد به نفس در زمين حاضر شويم. اما وقتي شما در ليگ قهرمانان بازي مي کنيد، فقط در برابر تيم هاي بزرگ به ميدان مي رويد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد