ورزش 3/ بازيکنان بارسلونا با ورود به رختکن، به يکباره متوجه تصوير عجيبي از کيليان امباپه شدند.
به نقل از اکيپ، هر تيمي که برابر پي اس جي قرار مي گيرد بدون شک براي مهار ستاره هاي بزرگش نيمار و کيليان امباپه برنامه هاي خاصي را تدارک مي بيند. به خصوص کيليان امباپه که با سرعت بالا و گريزهايش يک آزار دائمي براي هر حريفي محسوب مي شود. مي توانيد اين را از مدافعان بارسا سوال کنيد که در دو بازي رفت و برگشت 4 بار مغلوب اين بازيکن شدند.
کيليان امباپه که در يکي دو هفته اخير و به خصوص پس از شکست پي اس جي از ليل و تساوي فرانسه برابر اوکراين مورد انتقاد رسانه هاي فرانسوي قرار داشت، شب گذشته توانست در زمين بايرن مونيخ دو گل بزند و يک تنها باعث پيروزي 2-3 تيمش برابر قهرمان فصل گذشته ليگ قهرمانان شود.
امباپه در يک هشتم نهايي نيز در بازي رفت برابر بارسا در نوکمپ هت تريک کرد و در بازي برگشت نيز يک گل ديگر زد تا نقش اول را در حذف بارسلونا ايفا کرده باشد.
طبق ادعاي اکيپ، رونالد کومان سرمربي هلندي بارسا تاکيد زيادي روي مهار امباپه داشت؛ به طوري که در روزهاي منتهي به بازي رفت برابر پي اس جي، تصوير بزرگي از امباپه را در رختکن تيم نصب کرده بود و با بازيکنانش در مورد راه هاي مهار او حرف مي زد اما امباپه در هر صورت توانست زهر خود را به بارسا بريزد.
در واقع پلان آنتي امباپه کومان جواب نداد و او شاهد حذف تلخ تيمش برابر پاريسي ها بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد